Mackie MC-150 alınır mı?

pispushy

Centipat
Daha fazla  
Kayıt kulaklığı arıyordum karşıma bu çıktı. Sizce alınmalı mı yoksa daha düşük fiyata ya da aynı fiyat bandında başka kulaklık almak mantıklı mı? Bütçem 3.500 TL. Yoksa 2. el Beyerdynamic 770 Pro'yu 4-4.5K'ya almak mantıklı mı sizce? Ama 2. el kulaklıklardan biraz çekiniyorum kulaklık kolay bozulan bir şey olduğu için. Önerilere, yardımlara açığım kafam karışık.

Beyerdynamic sektörde kendini kanıtlamış, bir çok albüm mixinde yer almış bir marka. Mackie nin referans alanında doğru dürüst ve tercih edilecek bir işi yok henüz.

Ancak kayıt işinde yeni iseniz, yeni başlıyor iseniz; Sesleri doğru üretemiyor ve kontrol edemeyeceğiniz için önünüzde dünyanın en pahalı kulaklığı olsa işe yaramayacaktır. İşi öğrenene kadar Mackie ile devam edin.

Kayıt kulaklığı arıyordum karşıma bu çıktı. Sizce alınmalı mı yoksa daha düşük fiyata ya da aynı fiyat bandında başka kulaklık almak mantıklı mı? Bütçem 3.500 TL. Yoksa 2. el Beyerdynamic 770 Pro'yu 4-4.5K'ya almak mantıklı mı sizce? Ama 2. el kulaklıklardan biraz çekiniyorum kulaklık kolay bozulan bir şey olduğu için. Önerilere, yardımlara açığım kafam karışık.

Eq ile birkaç düzeltme yaparak güzel bir duyum elde edebilirsiniz bence. O fiyata güzel bir kulaklık gibi duruyor
1714077988994.png

Geri
Yukarı