Maçlarda normaldeki gibi oynayamıyorum

türk gamer

Hectopat
Daha fazla  
Bu sene 13 yaşındayım hem LGS için dershane hem okul hem de antrenmanlara gidiyorum U-14 maçlarına katılıyorum fakat maçlarda antrenmadaki ve sokaklardaki gibi oynayamayıp arka planda kalıyorum topu elime almaktan korkuyorum ne yapmalıyım?

Bu sene 13 yaşındayım hem LGS için dershane hem okul hem de antrenmanlara gidiyorum U-14 maçlarına katılıyorum fakat maçlarda antrenmadaki ve sokaklardaki gibi oynayamayıp arka planda kalıyorum topu elime almaktan korkuyorum ne yapmalıyım?

Aynı yaşdayız ve seni anlıyorum. Antrenman olarak haftada kaç ve kaç maça çıktın.

Mac oynadikca iyi oynamaya baslarsin koclara danis.
Bu durumun maça çıkmakla alakası yoktur tamamen özgüven meselesi heyecan yaparsa oynayamaz burda egosunu konuşturması gerek yenilmez olduğunu düşünmesi onu daha güçlü yapar

Şu an lig bitti haftada 1 saat X 2 antrenmana çıkıyorum lig bitti 11 veya 12 maçta oynadım toplam 8 sayı ile bitirdim.
mevkin nedir

Bu durumun maça çıkmakla alakası yoktur tamamen öz güven meselesi heyecan yaparsa oynayamaz burada egosunu konuşturması gerek yenilmez olduğunu düşünmesi onu daha güçlü yapar.

Mevkin nedir?

Genellikle 4 oynadım dün bir dostluk maçı oldu orada 5 oynadım 6 sayı 5-6 ribaund 1 asist ve 1 blok ile oynadım.

Geri
Yukarı