Maçların tam hâli nereden izlenir?

lalo22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar soru basit, yayıncı kuruluşun 2-3 dakikalık berbat özetine mahrum kalıyoruz, bundan dolayı Maçların 90 dakikalık tam halini nereden bulabilirim? Ücretli veya ücretsiz platformlar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Footballia'da "salp1903" kullanıcı adı ile beni bulabilirsiniz. Birkaç senedir 90 dakikalık maç kayıtları alıyorum Footballia'ya kayıt ettiğim her maçı yükleyemiyorum çünkü site belli bir boyutun üstünde ki maçları kabul etmiyor bunun için edit programları ile boyutunu düşürüp yüklemek gerekiyor bu da uğraştırıcı bir süreç ve kaydın kalitesini çok etkiliyor. Birkaç sene önce Footballia benzeri "fullmacizle.net" adı altında bir site açmayı denedim ama 1 ay geçmeden Digitürk tarafından siteyi kapatmam gerektiği yoksa tazminat davası açacakları yazılı olan bir uyarı maili aldım ve siteyi kapatmak zorunda kaldım. Hala aktif olarak maç kayıtları alıyorum aradığınız maç veya maçlar varsa bana [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz eğer aradığınız maçlar elimde varsa size mail ile gönderebilirim.
Ayrıca bu linklerden ok.ru'daki profillerime ulaşabilirsiniz.

Hocam 20-21 FB 3-1 TS maçı var mı elinizde?

Hocam 20-21 FB 3-1 TS maçı var mı elinizde?
Mevcut.

Merhaba Footballia'da "salp1903" kullanıcı adı ile beni bulabilirsiniz. Birkaç senedir 90 dakikalık maç kayıtları alıyorum Footballia'ya kayıt ettiğim her maçı yükleyemiyorum çünkü site belli bir boyutun üstünde ki maçları kabul etmiyor bunun için edit programları ile boyutunu düşürüp yüklemek gerekiyor bu da uğraştırıcı bir süreç ve kaydın kalitesini çok etkiliyor. Birkaç sene önce Footballia benzeri "fullmacizle.net" adı altında bir site açmayı denedim ama 1 ay geçmeden Digitürk tarafından siteyi kapatmam gerektiği yoksa tazminat davası açacakları yazılı olan bir uyarı maili aldım ve siteyi kapatmak zorunda kaldım. Hala aktif olarak maç kayıtları alıyorum aradığınız maç veya maçlar varsa bana [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz eğer aradığınız maç veya maçlar elimde varsa size yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Mevcut.

Merhaba Footballia'da "salp1903" kullanıcı adı ile beni bulabilirsiniz. Birkaç senedir 90 dakikalık maç kayıtları alıyorum Footballia'ya kayıt ettiğim her maçı yükleyemiyorum çünkü site belli bir boyutun üstünde ki maçları kabul etmiyor bunun için edit programları ile boyutunu düşürüp yüklemek gerekiyor bu da uğraştırıcı bir süreç ve kaydın kalitesini çok etkiliyor. Birkaç sene önce Footballia benzeri "fullmacizle.net" adı altında bir site açmayı denedim ama 1 ay geçmeden Digitürk tarafından siteyi kapatmam gerektiği yoksa tazminat davası açacakları yazılı olan bir uyarı maili aldım ve siteyi kapatmak zorunda kaldım. Hala aktif olarak maç kayıtları alıyorum aradığınız maç veya maçlar varsa bana [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz eğer aradığınız maç veya maçlar elimde varsa size yardımcı olabilirim.

Hocam 2 dk önce mailinize bir şey yazdım müsait olduğunuzda bakabilir misiniz?

Mevcut.

Hocam maçların paralı olduğunu baştan söyleseydiniz keşke

Geri
Yukarı