macOS 10.8/10.6 RAW imajı

Marco DİAZ

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Recep Baltaş'ın paylaştığı bir konudaki RAW imajını bulamadım. macOS 10.8 kullanmak istiyorum konunun linkini şuraya bırakacağım. Konudaki linki bulan bana verebilir mi lütfen?

Elinde macOS 10.6 RAW olan da paylaşabilir.

Arkadaşlar Recep Baltaş'ın paylaştığı bir konudaki RAW imajını bulamadım. macOS 10.8 kullanmak istiyorum konunun linkini şuraya bırakacağım. Konudaki linki bulan bana verebilir mi lütfen?

Elinde macOS 10.6 RAW olan da paylaşabilir.
Hocam Hackintosh için arıyorsanız bulabileceğinizi sanmıyorum çünkü işletim sistemi çok eskidi. Belki sanal sistem imajı bulursunuz ama onun da ihtimali çok düşük. Ki kursanız da günlük kullanım için iyi olur mu emin değilim. Zaten .kext dosyaları gibi şeyleri çok daha zor bulursunuz. Ama denenebilir elbette. Ama dosyayı bulmak çok zor. Ama elbette elinde RAW dosyası olan olursa atacaktır büyük ithimalle.

Hocam Hackintosh için arıyorsanız bulabileceğinizi sanmıyorum çünkü işletim sistemi çok eskidi. Belki sanal sistem imajı bulursunuz ama onun da ihtimali çok düşük. Ki kursanız da günlük kullanım için iyi olur mu emin değilim. Zaten .kext dosyaları gibi şeyleri çok daha zor bulursunuz. Ama denenebilir elbette. Ama dosyayı bulmak çok zor. Ama elbette elinde RAW dosyası olan olursa atacaktır büyük ithimalle.

Hocam kendi PC'me kuracağım.

Hocam kendi PC'me kuracağım.
Hocam sanal bilgisayara kurmayacaksanız işiniz biraz daha zor. Çünkü macOS 10.9/10.6 sürümleri çok eskidi. Belki bir ihtimal Mavericks imajı bulabilirsiniz ama imaj bulmak zor. Ama şuan bende sizinle bir arayışa çıktım. Eğer imajı bulabilirsem linkini bırakacağım.

Hocam sanal bilgisayara kurmayacaksanız işiniz biraz daha zor. Çünkü macOS 10.9/10.6 sürümleri çok eskidi. Belki bir ihtimal Mavericks imajı bulabilirsiniz ama imaj bulmak zor. Ama şu an bende sizinle bir arayışa çıktım. Eğer imajı bulabilirsem linkini bırakacağım.

Bir şey bulabildiniz mi hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı