macOS 10.9 Mavericks Kurulumda Kapanıyor

CoolDerin

Kilopat
Makaleler
5
Toshiba Satellite L500-1UU laptopum var. Kurulumun bitmesine son 3 dakika kala kapandı. Dün ise 19 dakika kala kapandı. El Capitan'ı kurmaya çalışırken 16. dakikada kapandı.

Saygılar.
  • Intel Core i3 330M
  • ATI Mobility Radeon HD 4570
  • 4GB DDR3 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
USB portları zaten zamanla yıpranan bileşenler. Bu eski bilgisayarlar da sıkça karşılaşılan bir durum olabiliyor. Eminim ki tüm portları denemişsinizdir ve farklı USB'ler ile denediğini düşünüyorum. USB bağlantı girişlerinizi kontrol edin bir probleme karşılık. Eğer ki bir problem tespit eder iseniz Anakarta bağlı olan girişleri değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Çözümüm ilginç. Telefonumla titrettim bilgisayarı. Sonra Fix Shutdown, darkwake=0 ve Manage USB 2(?) işaretledikten sonra çalıştı.

Hocam yaptığım şans da olabilir emin değilim ama oraya kadar ulaşmamda var. O yüzden yazdım.
Şöyle diyeyim telefonda titreşim uygulaması vardı. Durmayana aldım. Sonuna kadar titrettirdi. Kurulamadı yazsa da yeniden başlatıp Cloverda sabit diski seçtim. O klavye ülke ekranına geldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı