macOS benzeri Dock'u olan Linux dağıtımı önerisi

DYREX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Dolar'a bakmak
macOS benzeri dock u olan bir dağıtım önerebilir misiniz halihazırda Zorin OS kullanıyorum arc tabanlı dağıtımları genel olarak sevmiyorum neden plank veya cairo dock kullanmıyorsunuz diye sorarsanız da onları denedim ama ikisi de çok kararsız geldi. Bir de mümkünde şu dağıtıma benzesin:

cutefish-ubuntu-1.jpg

Bu dağıtım cutefish OS betada olduğu ve kararsız olduğu için kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
MacOS'a benzeyen PearOS ve ElementaryOS var. İstediğiniz dağıtıma cutefish(de) yükleyip kullanabilirsiniz. Yani Cutefish masaüstü ortamını istediğiniz dağıtıma kurup ta kullanabilirsiniz.

KDE Neon'u Mac'e çok benzetebiliyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

KDE'nin geliştirdiği latte dock var. KDE Plasma masaüstü ortamına ait bir dağıtım kullanırsanız onu kontrol edebilirsiniz.
GNOME için de Dash to Dock var.

KDE Neon'u Mac'e çok benzetebiliyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

KDE Plasma masaüstü ortamını kullanan her dağıtımda yapabilirsiniz. Dağıtım bağımlı bir şey değil.

Fedaro Gnome (veya herhangi bir Gnome kullanan dağıtım) + Dash to Dock eklentisi ile ve WhiteSur teması ile MacOS'a bayağı benzetebilirsiniz.

Çok pardon ben kendimi yanlış anlatmışım dün banım vardı yeni mesaj atamadım ben MacOS'a benzer bir işletim sistemi değil MacOS'un dockuna benzeyen bir dock a sahip olan bir işletim sistemi sordum.

Çok pardon ben kendimi yanlış anlatmışım dün banım vardı yeni mesaj atamadım ben MacOS'a benzer bir işletim sistemi değil MacOS'un dockuna benzeyen bir dock a sahip olan bir işletim sistemi sordum.
Cevabını verdik ya zaten. İstediğin herhangi bir dağıtıma Cutefish masaüstü ortamını yükleyebilirsin. Veya üstte yazdığımız eklentileri kullanabilirsin.

Dock eklemek için dağıtım değiştirmenize gerek yok. Herhangi bir dağıtımda da yapabilirsiniz. O yüzden size dock öneriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı