Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
macOS Catalina 10.15.7 Sanal Sistem kurulum imajı

Kod:
https://www.mediafire.com/file/kyatjlun9f3eugu/Catalina.iso/file

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Mega.nz den dosya indirmek için Mega Downloader programını kullanın. Mega'nın kendi uygulaması değildir. 3. parti bir araçtır. Bu programı uzun zamandır kullanıyorum. Kota aşıldı uyarısı almazsınız. Bazı antivirüsler uyarı verebilir. Şu anki güncel sürümü v.1.7 dir.

MegaSync ile yükleseniz kota ile ilgili bir sorun olmayacak (y)

Ben bunu .iso olarak indirip boot ederek kursam normal .raw formatlı olanlarla ne farkı oluyor ?

İçindeki bootloader sadece Apple Mac'lerle uyumlu olduğundan hata verip kapanacaktır. RAW imajında Clover var bootloader olarak.

Paylaşım için teşekkürler. Bende en başında sorun var. Chrome ile indirmeyi denedim, disk dolu hatası veriyor. XDM ile indirmeyi denedim, birleştirme yaparken sorun oluştu diyor. Google Drive masaüstü ile kendi drive'ıma ekleyip çekmeyi denedim, %52'de takılıyor. 2 gündür şu basit sorunu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Paylaşım için teşekkür ederim ancak, İSO Dosyası şeklinde VirtualBox'a kurmak istediğimde hata ( " FATAL : No bootable medium found ! system halted ! " ) alıyorum.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? @Recep Baltaş

İmaj VMware ile uyumlu. VirtualBox ile uyumlu değil.
Paylaşım için teşekkürler. Bende en başında sorun var. Chrome ile indirmeyi denedim, disk dolu hatası veriyor. XDM ile indirmeyi denedim, birleştirme yaparken sorun oluştu diyor. Google Drive masaüstü ile kendi drive'ıma ekleyip çekmeyi denedim, %52'de takılıyor. 2 gündür şu basit sorunu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Mojave ile deneyin:

macOS Mojave VMWare ISO Dosyası

Son düzenleme:
VMWare Workstation 15 içine kurabileceğiniz macOS ISO dosyası.

Rehber: VMware macOS Mojave Kurulumu - Technopat

Bu ISO dosyası sadece sanal bilgisayar için hazırlanmıştır. Hackintosh için kullanılamaz!

Uyarı: Bu dosya ISO dosyasıdır. ZIP/RAR dosyası değildir. İnince klasöre çıkartmaya çalışmayın. Rehber açık ve net:

Dosyaları indirmede sorun yaşıyorsanız lütfen "Rapor" butonu ile bunu bize bildirin.

Son düzenleme:
macOS Catalina 10.15.7 Sanal Sistem kurulum imajı

Kod:
https://www.mediafire.com/file/kyatjlun9f3eugu/Catalina.iso/file

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı