macOS Catalina Performans ve Isınma Sorunu

G3258

Kilopat
Makaleler
5
Early 2015 MBP 13 Inc var bende. Catalina'da en ufak bir işlemde fan çevirmeye başlıyor. Sıcaklık değerleri alıp başını gidiyor. Mojave'de durum böyle değildi. Catalina'da benzer bir durum yaşayan var mı? Sanırım yeni çıkan yazılım bana da gelmiş deyip yüklememek lazım. Bendeki cihazın son sürümünü Mojave olarak görmeye başladım. Sanki Apple Catalina'yı hazırlarken eski cihazlara gereken zamanı ayırmamış. Nerde şu muhteşem Apple desteği, hep güncelleme geliyor diyenler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hackintosh HP 6470B sahibiyim. Orjinal Mac sahipleri bu sorunları yaşaması bana garip geliyor. Sistemim canavar gibi çalışıyor. Temiz kurulum yapın.

Temiz kurulum ile mi geçtiniz? Ne zamandan öte bu problem var?
Hackintosh HP 6470B sahibiyim. Orjinal Mac sahipleri bu sorunları yaşaması bana garip geliyor. Sistemim canavar gibi çalışıyor. Temiz kurulum yapın.
Temiz kurulum yapıp kurmuştum Catalina'yı. İki gün önce Mojave'ye döndüm dünya varmış be dedim. Cidden rahatladı bilgisayar.
Catalina'yı kurduğumdan beri öyle sorun vardı. Mojave'ye geçince düzeldi.

Aynı sıkıntı bende de var MacBook Air 2019 laptop. Catalina geçtim hem fena ısınmaya hem pili fena yemeye başladı sürekli fan devreye giriyor. Netflixten bir video YouTube den bile izlesem fan devreye giriyor.

Ben Appsroteden image indirip USB'den temiz kurulum yaptım lakin 3 parti 64 bit bazı uygulamalar Mojave'de çalışırken Catalinada çalışmadı ve fena ısınma ve şarj gidiyordu. Video izleyeyim fan devreye giriyor şimdi Mojave'yi kurdum tekrardan ısınma yok fanda devreye girmiyor. 10.15.5 güncellemesini bekleyeceğim bakalım düzelecek mi aynı sorunu olan var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı