macOS High Sierra 10.13.3 VMware ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu bağlantıda AMD için farklı bir imaj verilmiş. Son sürümün AMD imajı bulunmamakta. Sorun oluşturur mu?

Merhaba ben makineyi başlattığımda Apple logosunun altındaki şerit sonuna kadar doluyor ama orada duruyor uzun bir süre bekledim ama halen aynı şekilde.

Merhaba ben makineyi başlattığımda Apple logosunun altındaki şerit sonuna kadar doluyor ama orada duruyor uzun bir süre bekledim ama halen aynı şekilde.

Bende de Kurtarma sunucusuna erişilemedi diyor.

Bende de aynı sorun var. Boşuna mı gitti şimdi bizim 7 GB kota?

Peki bu işletim sistemi sanal bilgisayar ile sınırlı mı? Sıfırdan bu işletim sistemini kullanamıyor muyuz?

Paylaşımdan dolayı teşekkür ederim.

Enhanced keyboard driver'ı ilk başta işaretlemediğim ifarkettim nasıl düzeltebilirim ?

ISO dosyasını indirdim. Virtual Box programından açıyorum, sanal makine sürekli yeniden başlatıyor. Sorunun nerede olduğunu anlayamadım.

Virtual Box'u sildim. VMS yükledim. Videodakilerin aynısını yaptım ama bir yerde hata var. darwin.iso adlı dosyası aynı şekilde yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlattığım zaman baktığımda 3 mb oluyor. Neden yükselmiyor, onu çözemedim.

Recep Hocam Maalesef Bende Böyle bir Hata Meydana Geldi ve iso dosyasını yüklediğim halde olmadı. Apple macOS ibaresi çımıyor.

Ekran Görüntüsü (9).png

Kaç defa denedim olmuyor hep takılı kalıyor. Yaklaşık 1 dakika kala veya 1 saat kala illaki bir yerde takılıyor. Yüklenir diye saatlerce bekledim ama nafile nasıl bir çözüm olabilir?

Recep Hocam Maalesef Bende Böyle bir Hata Meydana Geldi ve iso dosyasını yüklediğim halde olmadı. Apple macOS ibaresi çımıyor
Kardeşim unlocker ismli programı indirip içindeki ınstalı yönetici olarak çalıştır kısa bir işlem zaten.

Dosya Ekleri

• macOS 10.13-2018-02-07-09-40-25.png
    macOS 10.13-2018-02-07-09-40-25.png
    85 KB · Görüntüleme: 521
Sorun yaşayan arkadaşlar Sierra imajını deneyebilir:

Kod:
https://drive.google.com/file/d/14CBMZkHgIY1tzqrdIhhlweVNfrZjdAOr/view

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı