Çözüldü macOS High Sierra HD 4400 LoL performans sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BuzzcoffeeCamp

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle merhabalar, ben dün macOS High Sierra'yı kurdum. Ekran kartımı algıladı, kextleri kurdum Clover Bootloader'ı ayarladım, VoodooHDA kurdum, ses sürücümü tanıttım, Ethernet'i tanıttım, ekran kartımı da algıladı. Ekran kartım Intel HD Graphics 4400. Ve benim ekran kartımı 1536 MB olarak gördü, burada bir sıkıntı yok. League of Legends oyununu kurdum ve oyuna girdiğimde oyunda kasmalar oldu. 45 FPS olmasına rağmen kasıyordu, çözünürlük düşüreyim dedim ve sadece 1366x768 ve 1344x756 vardı. 1280x720'yi göremedim. Bilgisayarımdaki sorun nedir, lütfen yardımcı olur musunuz? Sistemim i7-4510U işlemci, 8 GB RAM 1600MHz DDR3.

Son düzenleyen: Moderatör:
macOS'ta oyunlar DirectX ile çalışmaz. Genelde de Windows'tan çok daha geride performans alırsınız. macOS, oyun için iyi bir işletim sistemi değil. Bilgisayarınızda sorun yok. Birebir aynı donanımlarla aynı olayı ben de yaşadım.

Teşekkür ederim desteğiniz için. Peki daha fazla performans almamın bir durumu yok mudur ?
Ya da bu hackintosh ile neler yapılabilir ?
Genel olarak macOS'un bir problemi bu. Hackintosh ile alakalı bir sorun değil. Video düzenleme gibi macOS'un eli güçlü olduğu her şeyi yapabilirsiniz. Macbook ne yapıyorsa onu yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı