macOS High Sierra Kurulum İmajı - DMG

Bu dmg dosyasını yüklerken hata veriyor kopya zarar görmüş diye. Apple'ın sitesinden indiriyorum onunda içi PKG flaşın içine yazında iMac görmüyor. PKG'yi açıp sizin verdiğiniz dosya ile aynı şekle getiremedim deli olacağım yardımcı olun ne olur?

Ne olur yardım edin bu konuda verdiğiniz dmg dosyasını indirip transmac ile USB yazıyorum iMac görüyor güzel ilerliyor ancak yüklemeye gelince kopya hasarlı diyor. Direk Apple'ın sitesinden indirdim onunda içi pkg nasıl yapacağım bilmiyorum yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski model cihazlarda yüklenecek sürümün çıktığı yılda bir tarihe almayı deneyebilirsiniz. HS için data komutunda 14 ile biten bir tarih doğaçlayabilirsiniz. 2014 yılı olacaktır.

Size şöyle bir sorum olacak. Ben “ALT” tuşuna basılı tuttuktan sonra o ekrana geliyorum fakat hiçbir şekilde benim USB belleğimi görmüyor, ayrıca c tuşuna basılı tuttuğumda da hiç bir şey olmuyor. Benim daha ne yapmam gerekiyor acaba?

Apple Mac sistemler için olan bu macOS High Sierra imajını kullanarak problem yaşadığınız sistemlere yeniden kurulum yapabilirsiniz. Bu imajı ister Windows üzerinden ister macOS üzerinden USB belleğe yazdırarak kullanabilirsiniz. Sistem en güncel olan macOS Sierra 10.12.6 sürümüdür. Sistem imajı orjinal Apple macOS imajıdır.

Bu imaj yalnızca Apple Mac sistemler içindir. Hackintosh kurulumları yapılmaz.

İmajı Yazdırmak İçin :

Desteklenen ve kullanılabilir olan Mac sistemler:
  • MacBook Pro (2010 ve sonrası)
  • MacBook Air (2010 ve sonrası)
  • Mac Mini (2010 ve sonrası)
  • Mac Pro (2010 ve sonrası)
  • MacBook (Late 2009 ve sonrası)
  • iMac (Late 2009 ve sonrası)
İmajı TransMac'den yazdırmak:

Sistem imajını TransMac'den yazdırmak oldukça kolaydır. Windows üzerinde kullanılan TransMac yazılımı, imajınızı USB'ye yazdırmanızı sağlayacaktır.

• TransMac'i açtıktan sonra solda ki menüden USB belleğinizi seçiyorsunuz.
  • USB belleğin üstüne sağ tık yaparak ''Restore With Disk Image'' seçeneğini seçiyorsunuz.
  • Sonrasın da, imajı seçerek yazım işlemini başlatıyoruz.
Görsel :
Eki Görüntüle 284569

Apple Sistemler USB Üzerinden Nasıl Boot Edilir:
Sistemi güç tuşuna basarak başlatırken aynı anda ALT tuşuna basılı tutun. Ardından bir sonra ki ekran da zaten Boot seçenekleri gelecektir. Ardından USB sürücüyü seçerek kuruluma geçebilirsiniz.

Görsel :
Eki Görüntüle 285452
Merhaba, link çalışmıyor.

Apple Mac sistemler için olan bu macOS High Sierra imajını kullanarak problem yaşadığınız sistemlere yeniden kurulum yapabilirsiniz. Bu imajı ister Windows üzerinden ister macOS üzerinden USB belleğe yazdırarak kullanabilirsiniz. Sistem en güncel olan macOS Sierra 10.12.6 sürümüdür. Sistem imajı orjinal Apple macOS imajıdır.

Bu imaj yalnızca Apple Mac sistemler içindir. Hackintosh kurulumları yapılmaz.

İmajı Yazdırmak İçin :

Desteklenen ve kullanılabilir olan Mac sistemler:
  • MacBook Pro (2010 ve sonrası)
  • MacBook Air (2010 ve sonrası)
  • Mac Mini (2010 ve sonrası)
  • Mac Pro (2010 ve sonrası)
  • MacBook (Late 2009 ve sonrası)
  • iMac (Late 2009 ve sonrası)
İmajı TransMac'den yazdırmak:

Sistem imajını TransMac'den yazdırmak oldukça kolaydır. Windows üzerinde kullanılan TransMac yazılımı, imajınızı USB'ye yazdırmanızı sağlayacaktır.

• TransMac'i açtıktan sonra solda ki menüden USB belleğinizi seçiyorsunuz.
  • USB belleğin üstüne sağ tık yaparak ''Restore With Disk Image'' seçeneğini seçiyorsunuz.
  • Sonrasın da, imajı seçerek yazım işlemini başlatıyoruz.
Görsel :
Eki Görüntüle 284569

Apple Sistemler USB Üzerinden Nasıl Boot Edilir:
Sistemi güç tuşuna basarak başlatırken aynı anda ALT tuşuna basılı tutun. Ardından bir sonra ki ekran da zaten Boot seçenekleri gelecektir. Ardından USB sürücüyü seçerek kuruluma geçebilirsiniz.

Görsel :
Eki Görüntüle 285452
Hocam link çalışmıyor 404 hatası veriyor lütfen bu hata ile ilgilenebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Yeni link isteyenler için Apple direkt link : Sierra 10.12

Not : Bu sürüm direkt apple sürümü olduğundan sadece macbook ile çalışır. Ve TransMac ile uyumsuz olma ihtimali yüksektir. Bilgilerinize....

Yeni konular

Geri
Yukarı