Monterey MacOS için programlar

hktn

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 Gb
SSD veya HDD modeli
256 Gb Ssd
İşlemci
M2
İlk defa macOS kullanacağım. İlk defa mühendislik programları kullanacağım. İlk defa yazılım yapacağım. Hangi programları kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?

İlk defa macOS kullanacağım. İlk defa mühendislik programları kullanacağım. İlk defa yazılım yapacağım. Hangi programları kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?

Mobil uygulama geliştirme için:
-Xcode
-React Native.
-Android Studio.
Derleyici olarak:
-Visual Studio Code.
İndirmenizi önerdiğim paketler Brew,Node.js ve Python.

Bir de hangi bölüm ile uğraşmak istediğini söylerseniz daha fazla öneri yapabilirim.

@Kleyn neye dayanarak bu uygulamaları önerdiğinizi sorabilir miyim?
@hktn spesifik bir alanınız var mı? Ne üzerinde çalışacaksınız?

Spesifik bir alanım yok. Elektrik-elektronik müh. Okuyacağım. Aynı zamanda ek olarak yazılım düşünüyorum ancak hiç bilgim yok. Uygulama ya da web sayfası yapabilirsem güzel olur.Yazılım ile sadece python,java,c+ gibi terimleri biliyorum.

Spesifik bir alanım yok. Elektrik-elektronik müh. Okuyacağım. Aynı zamanda ek olarak yazılım düşünüyorum ancak hiç bilgim yok. Uygulama ya da web sayfası yapabilirsem güzel olur. Yazılım ile sadece Python, Java, C+ gibi terimleri biliyorum.

O zaman uygulama geliştirme için dediğim uygulamalar yeterli.

Şimdi bir bölüm belirle kendine ben ne yapmak istiyorum. Ona göre yazılım dili seçmen gerekiyor.

Kendime ait bir uygulama ya da web sitesi. Hangisi daha kolay ise önce ondan başlamak isterim. İlk olarak algoritma öğren diyorlar. Nasıl öğrenirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı