macOS indirme linkleri çalışmıyor

Sorun yok görünüyor. Tekrar deneyin. Ayrıca nasıl bir hata alıyorsunuz ?
Hocam bende arkadaşın yaşadığı problemden muzdaribim, One Drive linki hiç çalışmıyor Google Drive' dan indirmek istediğim zaman ise şu uyarıyı alıyorum
"Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun."

Google Drive çok dengesiz gerçekten. Tekrar buldum ben bunu kullanabilirsiniz.
LİNK
Dosyayı kendi Drive'ınıza eklerseniz bidaha kaybolmaz diye umuyorum, Ben öyle yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Drive çok dengesiz gerçekten. Tekrar buldum ben bunu kullanabilirsiniz.
LİNK
Edit: Dosyayı kendi Drive'ınıza eklerseniz bidaha kaybolmaz diye umuyorum, Ben öyle yaptım.
Hocam Kemal hocamın vermiş olduğu drive' ı kendime drive'ıma kaydettim bir kopyasını oluşturup indirdim inşallah birazdan kuruluma başlayacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı