macOS Inject Intel ve Inject EDID Sorunu

Sizin verdiğinizle boot olmadı malesef. 01660004 yazarak kullana biliyordum. Bende otomatikleştirmek için Clover Configurator ile USB deki config.plist dosyasını editledim. Çünkü USB'den boot ediyorum. Ama sistem açılmadı. Yedeğini almıştım ve döndürmek istediğimde yeniden açılmadı. Şimdi ne yaparsam yapayım sistem boot edemiyorum. Hep "System uptime nanoseconds" hatası alıyorum. Kod satırlarını okuduğumda "Unable to find driver for this platform / ACPİ" yazısı dikkatimi çekiyor.
WhatsApp Image 2017-05-10 at 7.57.28 PM.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman USB içinde bir değişiklik yapsam sistem boot olmuyor. Değişiklik yapmasam, aynı dosyayı çıkarıp yerine tekrar koyduğumda da boot olmuyor. Şimdi dediklerinizi yapıyorum.

Hiç bir değişiklik yok malesef.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Ama malesef bunlar olmadı. Ben de sistemi yeniden kurdum. Kext'leri yükedikten sonra yeniden böyle oldu. Yine "system uptime in nanoseconds" hatası alıyorum. Ama bu defa sistemin ne zaman bozulduğunu öğrendim. "AppleACPİPlatform.kext" isimli kext yükledikten sonra sistem bu hatayı veriyor. Bu kexti sistemi açmadan silme şansım var mı ?
Снимок.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı