MacOS kurmak için bir sebep var mı?

@453482
Hocam bir de mümkünse doğum tarihimi günceller misiniz? Asıl doğum tarihim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hackintosh yaparken kurulan ek yama gibi şeyler açık kaynak mı? Yani MacOS dışında kullandığınız her şey açık kaynak mı? @tristessehivernale @453482
Kurulumda kullanılan her şey açık kaynak değil elbette. Bazıları açık kaynak, bazıları kapalı kaynak olabilir. Kullanılan dosyaya göre değişecektir.
@453482
Hocam bir de mümkünse doğum tarihimi günceller misiniz? Asıl doğum tarihim.
Yeni konu oluşturun bunun ile ilgili. Oradan gerekli talimatlar verilir.
O zaman hiç bulaşmayayım Ayrıca Android emületörlerden daha fazla performans almam mümkün değil mi? Parallels gibi programlarda ve sinamatik video çektim diyelim bir oyunda, içerisindeki edit programları vesaire uygun mudur? Ve uygunsada "macOS Windows sistemlere nasıl kurulur?" diye bir rehber videosu çekme şansınız var mı?
Konu biraz dağılıyor. Sorularınız için yeni konu oluşturun. Eğer isterseniz beni de etiketleyebilirsiniz.

Hackintosh yaparken kurulan ek yama gibi şeyler açık kaynak mı? Yani MacOS dışında kullandığınız her şey açık kaynak mı? @tristessehivernale @453482
Açık kaynak olmasa bir SSDT'yi kendi ACPI Path'ine göre editleyebilir miydin? WGE gibi core kextlerin zaten repolarında neyin ne olduğu görülebiliyor.

Kapalı kaynak kexte denk gelmedim fakat burada neyin ne olduğunu anlayabilecek bilgi var mı da bunlar sorgulanıyor onu anlamadım.
Bu nasıl bir düşünce? Ben bilmiyorsam sen, sen bilmiyorsan o bilir. Topluluk tarafından kontrol edilebilir en azından. Ne yapalım bilmiyoruz diye açık kaynak yerine arkada ne döndüğünü kimsenin bilmediği şeyleri mi kullanalım?

Yeni konular

Geri
Yukarı