Çözüldü macOS kurulum ekranında harici disk görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rza Rzayev

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Laptopuma macOS kurmak istiyorum ama disk izlencesinde dahili diskler görünmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi ve Ethernet çalışması gerekmektedir. Klavye içinde farklı konu açınız burada ki hatanız çözüldü çünkü.
Her şey sorunsuz.
Wi-Fi ve Ethernet çalışması gerekmektedir. Klavye içinde farklı konu açınız burada ki hatanız çözüldü çünkü.
Bu ekranda kaldı. Yarım saatden fazladır böyle kaldı. Wifi bağlandı düşüyor amma yüklenme bitmiyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 10
EFI dosyasını indirib yükeldikden sonra sistemi kapatdım açdığımda parolamı yazdıktan sonra bu ekran geliyor.

OpenCore ekranında hangi diske tıklıyorsunuz? Bir de yeni konu açın. Konunun başlığı disk gözükmemesi ile alakalı olduğu için burayı daha meşgul etmeyelim.

OpenCore ekranında hangi diske tıklıyorsunuz? Bir de yeni konu açın. Konunun başlığı disk gözükmemesi ile alakalı olduğu için burayı daha meşgul etmeyelim.

Konu'yu açtım onay bekliyor ama laptopum açılmıyor ve Windows boot Manager gözükmüyor BIOS'da. Bilgisayarda yalnız M.2 SSD gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı