macOS Kurulumda "End Randomseed" Sorunu

Arkadaşlar makalede ve videoda ne dediyse yaptım ancak bir türlü çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim:
Core i7 4510U
12 GB DDR3 1600 MHz
1 TB HDD
GTX 820m

macOS kurduğum disk WD 1TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
11:37'den sonrasını izlemelisin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıda belirttiğim gibi videoda yapılan her şeyi yaptım yine denedim yine olmadı :( Ne yapacağım ben ?

Kullandığınız anakartın BIOS ayarlarını incelemeyi denediniz mi ? Anakartta güncelleme yapıp tekrar deneyebilirsiniz bu geçen yıllarda işime yaramıştı. Ek olarak USB 2.0 ile setup yapmanız gerekiyor. USB portunu değiştirmeyi denediniz mi ?

Kullandığınız anakartın bios ayarlarını incelemeyi denediniz mi ? Anakartta güncelleme yapıp tekrar deneyebilirsiniz bu geçen yıllarda işime yaramıştı. Ek olarak USB 2.0 ile setup yapmanız gerekiyor. USB portunu değiştirmeyi denediniz mi ?
USB portunu değiştirip, 2.0 üzeriden bağlandım. BIOS update yapmayı deneyceğim bu akşam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı