OpenCore MacOS kurulumunda "illegal flags passed from userspace" hatası

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
RAM
16 GB DDR 4
SSD veya HDD modeli
Samsung 250GB
Ekran kartı
MSI 1070 Ti
Anakart
Asus Z270H
İşlemci
Intel i7 7700
Kurulumda ilerliyorum, son aşamaya geldiğimde böyle bir hata alıyorum ve restart atıyor.

20221030_225959.jpg

20221030_225929.jpg

20221030_231302.jpg

Son düzenleme:
Hangi EFI'yi kullanıyorsunuz ve hangi sürüm deniyorsunuz?

Buradaki sürümü kurmaya çalışıyorum hocam, buraya kadar geliyor sonra restart atıyor.

20221030_231302.jpg

Tamamdır hocam, bir de GTX kartınız ile mi kullanacaksınız yoksa işlemcinin dahili grafik birimiyle mi? Çünkü GTX 1070'i Ventura'da kullanmak için bazı yamalar gerek, yamalar da kusursuz çalışmıyor maalesef. Eğer yine de yama ile uğraşmam diyorsanız High Sierra kurabilirsiniz, Ventura istiyorsanız da bir EFI atacağım. Onunla denersiniz.

Tamamdır hocam, bir de GTX kartınız ile mi kullanacaksınız yoksa işlemcinin dahili grafik birimiyle mi? Çünkü GTX 1070'i Ventura'da kullanmak için bazı yamalar gerek, yamalar da kusursuz çalışmıyor maalesef. Eğer yine de yama ile uğraşmam diyorsanız High Sierra kurabilirsiniz, ventura istiyorsanız da bir EFI atacağım. Onunla denersiniz.

Hocam dahili grafikle kullanmak istiyorum macOS ile normal gezinti falan, Windows da ise oyun program işleri yapacağım. Ben Monterey ile denemiştim yine böyle disk yazan hata almıştım sonra Big Sur sürümünü kurdum ama onunda dahili ekran kartını tanıtamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı