Çözüldü macOS Mojave Intel HD 4000 Performans Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tumetikaan

Hectopat
Makaleler
1
i5-3210M model işlemciye sahip notebookumda Asus K55VJ başarılı şekilde Mojave kurulumunu gerçekleştiriyorum.
İlk kurulum sonrası tüm donanımlarım performanslı olarak çalışıyor.
Ancak birkaç yeniden başlatma sonrasında ekrandaki pencereyi sürüklerken yırtılmalar meydana geliyor. Dünkü konu üzerinde SMBIOS (uygun olan model) seçerek yine bu problemi aşamadım.
Ark üzerinden işlemci modelimi seçerek yapmaya çalıştığımda ise yine aynı problemi yaşıyorum. Yani kısacası ekran kartımı tam performans çalıştıramıyorum ve kalite çok düşük. Bu konuyu da aşarsam şu an için hiçbir problemim kalmadı.
İzleyebileceğim ilave yöntemler sunarsanız çok mutlu olurum.
Nvidia harici ekran kartı olarak geliyor ve desteklenmiyor. Acaba bu ekran kartı ile bağlantılı bir problem olabilir mi?
Bu tezin üzerinde durmama engel olan şey ise ilk kurulum sonrası her şeyin istediğim gibi olması.
Garip bir şekilde birkaç kext yükledikten sonra bu problemi yaşıyorum.
@claus

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı