Çözüldü macOS Mojave Intel HD 630 Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BekirBozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. MSI GV62 7RD marka laptop'uma Dual Boot kullanma amaçlı Mojave yükledim. Ancak kurulum sırasında aldığım bir hatayı Clover Options kısmındaki Graphic Options kısmına dahili grafik kartıma 0x59120000 numaralı graphic ID'sini girdiğimde kurabildim sadece. Sonra kurulum rehberinde olduğu gibi Clover Configurator aracı ile işlemcinin ark sayfasındaki donanım kimliğini girdim ve kaydettim ancak yeniden başlattığımda grafik hatası aldım. Sadece 0x59120000 numaları ID girince kullanabiliyorum Mojave'yi ve kullanımda aşırı ağırlık söz konusu, ekranda fazla fazla yırtılmalar yaşıyorum. Sizce Graphic ID kısmına ne girmeliyim?

Çözüm
Bir de bu config ile dener misiniz?
Verbose modunda görsel paylaşacak mısınız?
Şöyle söyleyeyim takılı kaldığı ekranda hiçbir şekilde yazı yok. Sadece simsiyah ekran. Verbose modunu açtım. Oradaki yazılar da gidiyor şu an sadece siyah ekran var karşımda.
Ve yazıların gidip siyah ekranın geleceği esnada ekranın ortasında yatay bir çizgi belirtip ekran simsiyah oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de bu config ile dener misiniz?

Evet şu an oldu çok teşekkür ederim :)
Şu anlık herhangi bir yırtılma da söz konusu değil. Eğer olur da yırtılmalar başlarsa uzun kullanımda yapmam gereken bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı