macOS Monterey Çıktı! macOS Monterey Nasıl İndirilir?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
macOS Monterey Nasıl İndirilir

Apple, macOS Monterey güncellemesini yayınladı. Sizler için macOS Monterey nasıl indirilir sorusunu cevaplıyoruz. macOS 12 yani macOS Monterey sonunda yayınlandı. Peki Safari, Kestirmeler, Odak, Notlar, AirPlay, Focus, FaceTime yenilikleri sunan macOS Monterey nasıl indirilir? macOS Monterey Nasıl İndirilir? macOS Monterey güncellemesini gerçekleştirmek için çalışmanızı tamamen kaydedin ve MacBook’unuzun şarj cihazına bağlı olduğundan emin olun. Ardından […]

Devamı: macOS Monterey Çıktı! macOS Monterey Nasıl İndirilir?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Twitter'da biri ''Big sur ilk çıktığında çok sorun yaşadım bu hatayı bir defa yaparım. Bir ay sonra kuracağım'' demişti. Sizce şimdi mi kurulmalı yoksa beklenmeli mi?

Twitter'da biri ''Big sur ilk çıktığında çok sorun yaşadım bu hatayı bir defa yaparım. Bir ay sonra kuracağım'' demişti. Sizce şimdi mi kurulmalı yoksa beklenmeli mi?
Big Sur M1'lere uygun olarak çıkan ilk güncellemeydi. Zaten Big Sur'un son sürümü de Monterey'in şu anki hâlinden kötüydü diyebilirim çünkü Safari daha optimize edilmiş, UI daha akıcı hissettiriyor. Bence M1 için en ideal işletim sistemi oldu. Ben geçin derim.

Big Sur M1'lere uygun olarak çıkan ilk güncellemeydi. Zaten Big Sur'un son sürümü de Monterey'in şu anki hâlinden kötüydü diyebilirim çünkü Safari daha optimize edilmiş, UI daha akıcı hissettiriyor. Bence M1 için en ideal işletim sistemi oldu. Ben geçin derim.
Kuralım bakalım. Teşekkürler.

i5 10. nesil işlemcili MacBook Pro var bende son Intel işlemcili olan model. Airplay olması gerçekten çok güzel olmuş tablet ile kullanan birisi olarak çok çok beğendim bu özelliği hemen yükleyeceğim.

i5 10. nesil işlemcili MacBook Pro var bende son Intel işlemcili olan model. Airplay olması gerçekten çok güzel olmuş tablet ile kullanan birisi olarak çok çok beğendim bu özelliği hemen yükleyeceğim.
Hocam güncellemeyi direk, ayarlar kısmında güncelle diyip yapıyorsunuz dimi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı