macOS Monterey Wi-Fi adaptörünü tanımıyor

Bu komutları sırayla terminalden girin.

sudo rm /Library/Preferences/SystemConfiguration/NetworkInterfaces.plist
sudo rm /Library/Preferences/SystemConfiguration/preferences.plist

Evet
image.jpg

Atılan GitHub sayfasında videonun 3 aşamadan oluştuğu belirtilmiş. OC yani seni ilgilendiren kısmı 3. kaydın başladığı zaman.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
baktığımda öyle bir şey görmüyorum.

Atılan GitHub sayfasında videonun 3 aşamadan oluştuğu belirtilmiş. OC yani seni ilgilendiren kısmı 3. kaydın başladığı zaman.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam denedim ama olmadı

Yüklendi ama wifi yok

Yada Ben Çok Karıştırdım En Baştan mı Yapsam Kaldırsam

Hocam ondan sonra yine çöktü siyah ekranda

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    241,7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Bunlar zaten senin elinde vardı ben silmedim. Bunları configten ve klasörden sil tekrar en baştan kur videodaki gibi.
Hocam tekrardan içine efiyi attım açılmasını bekliyorum

Bunlar zaten senin elinde vardı ben silmedim. Bunları configten ve klasörden sil tekrar en baştan kur videodaki gibi.
Hocam şimdi en başındayım ne yapayım nasıll yapayım

Dosya Ekleri

• Görüntü 8.04.2023 07.33.jpeg
    Görüntü 8.04.2023 07.33.jpeg
    165,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı