macOS Monterey Wi-Fi fix çalışmıyor

Bunun içinde otomatik olarak Wi-Fi fixleyen kext var mı?
Airportitlwm yerine normal itlwm'yi koydum ve bluetooth'un çalışması için birkaç kext. Eklemeyi unutmuşum, normal itlwm.kext ile internete bağlanmak için Heliport isimli programı kullanmanız lazım.

Airportitlwm yerine normal Itlwm'yi koydum ve Bluetooth'un çalışması için birkaç kext. Eklemeyi unutmuşum, normal itlwm.kext ile internete bağlanmak için heliport isimli programı kullanmanız lazım.

Bu uygulamayı indirip applications a koymam durumu düzeltecek mi?

Kurduğunuz diske değil hocam, EFI klasörünü EFI bölümüne atacaksınız. Eğer USB'siz boot istiyorsanız ya 2. bir EFI bölüntüsü oluşturup onun içinde direkt EFI klasörünü atın ya da bu rehberden 2. yolu takip edin.

Kurduğunuz diske değil hocam, EFI klasörünü EFI bölümüne atacaksınız. Eğer USB'siz boot istiyorsanız ya 2. bir EFI bölüntüsü oluşturup onun içinde direkt EFI klasörünü atın ya da bu rehberden 2. yolu takip edin.

Tamam sizi de yordum gece gece çok sağ olun tekrardan.

itlwm kullanmayın mümkünse Airport kullanın. bu EFI ile deneyebilirsin. Normalde bu EFI çok karmaşık ve gereksiz boot argümanları içeriyor olabilir. Ancak sistemin bununla açıldı anlık olarak çok uğraşmak istemiyorsan yapacak bir şey yok bunu kullanmaya devam edebilirsin. İnternet için bu EFI:

Yeni konular

Geri
Yukarı