macOS Monterey Wi-Fi fix çalışmıyor

Bununla normal cihazın Wi-Fi'si gelmiş mi bak. Bu arada Wi-Fi kartın nedir?

AIDA64 ile bakmaliyim değil mi? Bu arada hangi nornal cihaz Mac'de Wi-Fi calismiyor hâla.
AIDA64 ile bakmaliyim değil mi? Bu arada hangi nornal cihaz Mac'de Wi-Fi calismiyor hâla.

Bir de hem itlwm var hem de airportitlwm. İkisi ayni anda olmamaliydi sanki. Bir de Broadcom kextleri var onlari kaldirayim mi?

Son düzenleme:
Benim attığım EFI'de bunlar yok. Yanlış kullanıyorsun sanırım. Yukarıdaki Wi-Fi ikonu pasif mi? Heliport değil. Bunları benim EFI'm için soruyorum.

Evet pasif üzerinde ünlem var.
İtlwm kullanmayın mümkünse Airport kullanın. Bu EFI ile deneyebilirsin. Normalde bu EFI çok karmaşık ve gereksiz boot argümanları içeriyor olabilir. Ancak sistemin bununla açıldı anlık olarak çok uğraşmak istemiyorsan yapacak bir şey yok bunu kullanmaya devam edebilirsin. İnternet için bu EFI:

Bu EFI

Yapiyorum şu an ama calistiramadim Wi-Fi'yi heliportda denedim ltwlm not working hatasi veriyor surekli.
Hocam Yusuf hocamın EFI'sinde itlwm yok ki, Airportitlwm var. Eğer o EFI çalışmadıysa benim attığım EFI ile Heliport üzerinden bağlanmayı deneyebilirsiniz.
Bir dahaki deneyişinizde bu EFI ile dener misiniz?

Disklerin adını hatırlıyor musunuz? EFI bölümünü diske mı atmıştınız?
Bir de hem itlwm var hem de airportitlwm. İkisi ayni anda olmamaliydi sanki. Bir de Broadcom kextleri var onlari kaldirayim mi?
Siz kendi EFI'nizle o EFI'yi birleştirmişsiniz anlaşılan. Şimdiki EFI klasörünü tamamen silin ve @yusufklncc'ın attığı EFI'yi yerleştirin. O EFI ile sistem seçeneklerinden Wi-Fi'a bağlanabiliyor olmanız lazım, bağlanamıyorsanız yine o EFI'yi silip benim attığımı atın ve Heliport ile bağlanmayı deneyin.

Son düzenleme:
Hocam Yusuf hocamın EFI'sinde itlwm yok ki, airportitlwm var. Eğer o EFI çalışmadıysa benim attığım EFI ile heliport üzerinden bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Siz kendi EFI'nizle o EFI'yi birleştirmişsiniz anlaşılan. Şimdiki EFI klasörünü tamamen silin ve @yusufklncc'ın attığı EFI'yi yerleştirin. O EFI ile sistem seçeneklerinden Wi-Fi'a bağlanabiliyor olmanız lazım, bağlanamıyorsanız yine o EFI'yi silip benim attığımı atın ve heliport ile bağlanmayı deneyin.

Tamam.
Bu hatayi aldim.
Tamam.

Bu hatayi aldim.

Airportitlwm ile de böyle.

Dosya Ekleri

• 16499224578268038431113730921289.jpg
    16499224578268038431113730921289.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 27
  • 16499234182571489178083725195974.jpg
    16499234182571489178083725195974.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 15