macOS nasıl kurulur?

xenobi

Decapat
RAM
XPG Gammix D30 2x8 GB 3200 MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
1.Kingston NV2 SNV2S/1000G 2.AGI 512 GB M2 SSD
Ekran kartı
XFX RX 6800 Speedster Swft 319 Core
Anakart
GIGABYTE B550M DS3H
İşlemci
RYZEN 5 5600
Öncelikle merhaba ben montaj vb. işlerle uğraşıyorum. Ara sıra da oyun oynuyorum. macOS kurmak istiyorum fakat hiçbir bilgim yok nasıl kurabilirim?

Öncelikle merhaba ben montaj vb. işlerle uğraşıyorum. Ara sıra da oyun oynuyorum. macOS kurmak istiyorum fakat hiçbir bilgim yok nasıl kurabilirim?

MacOS'u ne için kuracaksınız hocam? macOS urulumu hakkında pek bilgim yok ancak eğer görünüm içinse Linux'ta kurup özelleştirebilirsiniz.

Hocam sisteminiz uyumlu, 64bit tabanlı çalışacaksanız kurulum yapabilirsiniz, Ryzen işlemcilerde adobe uygulamaları için yama yapmanız gerekiyor kurulum sonrası bildiğim kadarı ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki nasıl macOS kurabilirim bu konularda bilgim yok.

Forumdaki bu konudan imaj dosyasını edinebilirsiniz, kurulum için konudaki video işinize yarar, ama bilmeniz gereken birşey var, ilk denemede kurulum yapamayabilirsiniz, hackintosh konusu aşırı deneme yanılmadan ibaret, özellikle efi düzenlemek ve hataları gidermek, ben intel işlemcilere rahat bir şekilde defalarca kurulum yaptım, ancak amd konusunda o kadar şanslı olamadım halen deniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı