macOS Sierra 10.12.6 AMD Radeon R7 240 7 MB Gözükme Sorunu

ShekerMS

Hectopat
MacOS Sierra kurdum. Ekran kartımı görüyor ama 7 MB gösteriyor. Kart normalde 2 GB. Bir de Realtek ALC887 ses kartım çalışmıyor.

Sistemim:
  • Gigabyte H81M-S1PV
  • 4 GB DDR3 1334Mhz RAM
  • 1TB 700Rpm
  • LG 22EN33 Full HD Monitor

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmadı. Kartı görüyör ama hala 7 MB gösteriyor. Kart 2048MB olmalı. Bilgisayarda Siri, Chrome, Youtube gibi yerlerde görüntü gidip geliyor. Sadece safari'den rahat internete girebiliyorum.:cry: @claus

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim olmadı. Bilgisayar sürekli reset attı. Bende format atıp tekrar Sierrayı internetten yükleyip öyle deneyeceğim. Birde dual boot olmuyor. Nasıl denersem deneyim olmadı. İki sistemden sadece ilk kurmaya başladığım da çalışıyor. Diğeri ayrılan bölümü kabul etmiyor. @claus
Ekran Alıntısı.PNG

Orijinal Config dosyasını yedekle. Sistem çökerse rahatça açabilirsin. İlk dediklerimi yaptıkran sonra sadece Inject ATI işaretli olarak denemesi isen dene. Inject Intel işaretsiz olsun. Genede olmazsa ilk dediklerimi yap ve aşığıdaki değerleri gir.
Config-> Devices->FakeID->=0x67981002

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı