macOS tasarımına sahip Linux dağıtımı var mı?

PNM Linux açık ara farkla en iyi benzeyen dağıtımdır Arch tabanlıdır.
Masaüstü Ortamı Xfce.

ss1.png

ss3.png
ss2.png

ss4.png

Manjora Xfce. Tema yapma linki de aşağıda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
24 dakikalık internet harikası.

Manjora Xfce. Tema yapma linki de aşağıda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videonun 7:10 dakikasındayım. Seçtiği paketleri seçip uygula diyorum:

1613514845237.png

Şöyle hata veriyor:
1613514906627.png1613514935477.png

Yardım edebilir misiniz?

Bunları yapmak 1 saat sürmez. Sırf 2 tane wallpaper, 1 tane macOS teması için geçmem.

Benimki tamamen can sıkkınlığı diyebiliriz. Bir adet kullanılmayan diskim var. Ona farklı işletim sistemlerini kurup bir süre test ediyorum. MacOS'a da ayrı bir ilgim var açıkçası. Kendisini bilgisayara kuramadığımdan bu tarz yöntemlere başvuruyorum.

Benimki tamamen can sıkkınlığı diyebiliriz. Bir adet kullanılmayan diskim var. Ona farklı işletim sistemlerini kurup bir süre test ediyorum. MacOS'a da ayrı bir ilgim var açıkçası. Kendisini bilgisayara kuramadığımdan bu tarz yöntemlere başvuruyorum.
KDE Plasma kullanan dağıtımlara bakabilirsiniz. Çünkü KDE özelleştirme açısından zengin bir masaüstü ortamı. Ben uğraşmak istemem direk olarak MacOS tarzı gelsin isterseniz de ElementaryOS var fakat biraz buglı. Ben de başta onu kullanıyordum fakat can sıkıcı bugları yüzünden Kubuntu'ya geçtim.

Geri
Yukarı