macOS USB'den Boot olmuyor

fecriGeceler

Centipat
Daha fazla  
Merbaha öncelikle macOS High Sierra.dmg indirdim ve bunu transmac ile kurmaya denedim F12 ile USB sectigim vakit siyah ekran ve yanıp conen cizgi olustu aşağıdaki olduğu gibi.

0.jpg

Sonra dosyada hata oldugunu sanıp ISO dosyasını indirdim aynı kurmaya denedim ama bu sefer direkt Windows acılmaya başladı bunu "balenaetcher ve WIN32DISKimage" denedim ama yapamadım sistem özelliklerini verdim aşağı koydum aslında macOS kursam yeter ne oldugu pek önemi yok.

CPU.png

-----
Mainboard.png

-----
Memory.png

-----
Graphics.png

------------------------
Boot ekranı.

1.jpg

-----
2.jpg

----
3.jpg

----
4.jpg

---
5.jpg

6.jpg

-------------------------
Teşekkür ederim arkadaşlar simdiden yardımlarınız için eğer bir kusurum varsa affola. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar OS X Mountain Lion indirdim. Win32 Disk Imager ile USB'ye attım ama aynı, Windows açıldı. Bir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar disk unitly kısmına geldigimde hdd görmüyor simdiden soyliyim benim biosta ahcı mod yok bıraz kurcaladım nette "enhancett" de sayılırmıs ne yaptıysam olmadı bende bari dedim olmuyorsa trasnmac ile dedim hdd atim ordan bos alan yaratır kurarım dedim o zamanda bu hata cıktı karsıma aslında hata ne oldugunu anlamadım nasıl arastırcam bulamadım ama ama usb ile boot edince normal acılıyor ama o zamanda hdd görmüyor yardımlarınız lazım.
Ya arkadaşlar bir yardım edin kafayı yemek üzeriyim.
Arkadaşlar disk unitly kısmına geldigimde HDD görmüyor simdiden soyliyim benim BIOS'ta AHCI mod yok bıraz kurcaladım nette "enhancett" de sayılırmıs ne yaptıysam olmadı bende bari dedim olmuyorsa trasnmac ile dedim HDD atim oradan bos alan yaratır kurarım dedim o zamanda bu hata cıktı karsıma aslında hata ne oldugunu anlamadım nasıl arastırcam bulamadım ama ama USB ile Boot edince normal acılıyor ama o zamanda HDD görmüyor yardımlarınız lazım.
Ya arkadaşlar bir yardım edin kafayı yemek üzeriyim.

Kac gündür uğrasıyorum yardım eder misiniz acil.
@Silinen üye bir yardım eder misin lütfen?
@Recep Baltaş
Ya kafayı yiyeceğim bir bakın ya.
Sorun hala devam, ya abi 1 haftadır kuramadım bir yardım edin ya.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı