macOS X USB'den Boot Ederken Siyah Ekranda Kalma Problemi

sharkinq29

Hectopat
Daha fazla  
Macintosh rehberinizden adım adım izleyerek kurulum yapmaya çalışıyordum fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. Ekran ID kısmını girdikten sonra flash bellekten boot etmek istiyorum fakat siyah ekran kalıyor sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
@claus sürekli ceza geliyor yorum atamıyorum
İşlemci: Intel Core i5-2450M 2.5 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.1 GHz.) 3 Mb Cache Bellek İşlemci
Ram: 8 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
Sabit Disk: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 Home Basic Tr-İng (64 Bit)
Ekran Karti: Nvidia Geforce GT520M Ekran Kartı (1GB Ayrılmış
[TBODY] [/TBODY]

özellikleri bunlar da şöyle bir durum söz konusu bu kısımları hallettim fakat @Recep Baltaş 'ın en son yüklediği imajı denedim fakat " Boot0af " hatası aldım @claus konunu inceledim fakat tekrardan flash bellekten boot edemedim sorunu aslında anlayamadım birde @Recep Baltaş 'ın belirttiği dosyayı flash'ı hazırladıktan sonra içine attığım zaman MAC kurulum ekranı hiçbir şekilde gelmiyor.

birde @Recep Baltaş 'ın RAW dosyayı içine koyduğu kurulumdan sonra ki dosya klasörün de bazı hatalar aldım örneğin CLOVER' da HD 3000 Grafik kartı olduğu için onu yükleyemedim bir diğeri ise ismi tam olarak aklımda değil fakat KEST dosyası içindekileri anlayamadım kurulum sağlayamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı