macOS Ventura 13.2.1 sanal sistemde Xcode çalışır mı?

GTX 980 için Yosemite inmeye gerek yok. Normalde desteklenmiyor ama orada tanıtanlar var gibi olmuş söylemin.
Bu kart Maxwell olduğu için WebDriver ile High Sierra kurulabilir. Eğer macOS Monterey ya da Ventura kurulmak isteniyorsa OCLP ile metal desteği olmadan kurulum yapılır.
Buradan Metal desteği olmadığı zaman olası kendisini ilgilendiren sorunları bulabilir.

Web driver'ı ile bu kartı Yosemite'de çalıştırabilen birisi varmış. Yama ile yeni sürümler de tanıtabiliriz belki.

Hocam ekran kartının en yüksek High Sierra'ya kadar web driver desteği var. Kullanıcı isterse OpenCore Legacy Patcher kullanılarak Big Sur ve Monterey
ile de kullanılabilir.

Evet aldığım hata "the cpu has been disabled by the guest operating system. power off or reset the virtual machine" ne yapacağım hakkında bilgisi olan var mı ?

Evet aldığım hata "the cpu has been disabled by the guest operating system. power off or reset the virtual machine" ne yapacağım hakkında bilgisi olan var mı ?
Çözümü kendim buldum buyrun başka sorun yaşayan varsa buna bakarak çözebilir. çözüm

Hata böyle bir hata alıyorum sebebi ne olabilir ?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı