macOS vs Windows

macOS mu ? Windows mu?

• Oy verenlerin toplamı
    53
Tema yapacaksan hazır temaları önermem.
Taskbar için winstep nexus,
Dynamic wallpaper için Windows Store'da mevcuttu uygulamalar, öyle tek tek yapmanı öneririm. Araştırınca her şeyi bulup yapabiliyorsun ve çok güzel oluyor. Ben de günlerimi vermiştim yapmak için ve değmişti gerçekten.

Tema yapacaksan hazır temaları önermem.
Taskbar için winstep nexus,
Dynamic wallpaper için Windows Store'da mevcuttu uygulamalar, öyle tek tek yapmanı öneririm. Araştırınca her şeyi bulup yapabiliyorsun ve çok güzel oluyor. Ben de günlerimi vermiştim yapmak için ve değmişti gerçekten.
Ekran Alıntısı.PNG
Buna ne ad veriyorlar bunu macOS teması yapacağım.

Eki Görüntüle 895912 Buna ne ad veriyorlar bunu macOS teması yapacağım.
Title bar buttons deniyor. Fakat nasıl yapacağınızı ben de bulamadım bir türlü. Sanırım tema kurmaktan başka çare yok onun için. Bilen varsa yazabilir, ben bilmiyor da olabilirim.
Bu linkten istersen sola alabilirsin orayı fakat bildiğim kadarıyla sadece dosya penceresinde çalışıyor.

Title bar buttons deniyor. Fakat nasıl yapacağınızı ben de bulamadım bir türlü. Sanırım tema kurmaktan başka çare yok onun için. Bilen varsa yazabilir, ben bilmiyor da olabilirim.
Bu linkten istersen sola alabilirsin orayı fakat bildiğim kadarıyla sadece dosya penceresinde çalışıyor.

Teşekkürler.🙂

Tema önermem dediydim ama bu siteye bakabilirsiniz güzel gibi duruyor. :)

Biraz geç oldu ama benim elimde tema var çoktan yüklemiştim ama yine de teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı