MacOS Windows emulatör kurmak zararlı mı?

HolmesPSD

Picopat
Daha fazla  
MacBook Air M.2 cihaza Windows emulatörü kurmak cihaza zarar verir mi?
Aynı zamanda bu emulatörden oyun oynamak ne kadar mantıklı?

MacBook Air M.2 cihaza Windows emulatörü kurmak cihaza zarar verir mi?
Aynı zamanda bu emulatörden oyun oynamak ne kadar mantıklı?

Kuracağınız emülatöre bağlı, ben Bootcamp ile kurdum şu anda yeni Mac'lerde yok ama windowsda gereken programlarda sıkıntı çıkarmıyor, ama çok fazla fan çalıştırıyor hangi programda olursam olayım, masaüstünde bile fan çalışıyor, emülatörler böyle yapar mı bilmem eğer fan bendeki gibi çok çalışırsa oyun oynama fanlara bir süre sonra zarar verirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bir bak derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bir bak derim.

Az önce izledim ve o yüzden bu soruyu sorma gereksinimi duydum. Her ne kadar oyun oynanabilir olsa da benim için cihaz ömrü her zaman önde gelir. Eğer cihazın ömrünü pek etkilemeyecek bir şey ise o zaman olur ama tam tersiyse hiç bulaşmam bile.

Az önce izledim ve o yüzden bu soruyu sorma gereksinimi duydum. Her ne kadar oyun oynanabilir olsa da benim için cihaz ömrü her zaman önde gelir. Eğer cihazın ömrünü pek etkilemeyecek bir şey ise o zaman olur ama tam tersiyse hiç bulaşmam bile.

Oyunlar cihazınızı yoracağı için cihazınız kaçınılmaz sona biraz daha hızlı ulaşacaktır ama çok bir şey fark etmeyecek.

Cihaz ömrüne bir zararı olacağını sanmam. Bu cihazların işlemcileri yük altında çalışabilsin diye üretiliyor zaten.

Geri
Yukarı