Macro resim dönüştürme yazılımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C++ konusunda sana yardım etmeyi çok isterim. Gerçekten iyi programların var.

Gerçekten insanı teşfik eden bir enerjin var. Ben C++ ve SFML'le bir oyun yapmayı hayalliyordum uzum zamandır, senden aldığım gazla bir başına otururum. Mutlaka beraber bir şeyler yapalım.

Gerçekten insanı teşfik eden bir enerjin var. Ben C++ ve Sfml'le bir oyun yapmayı hayalliyordum uzum zamandır, senden aldığım gazla bir başına otururum. Mutlaka beraber bir şeyler yapalım.

Hocam benim bir sözüm vardır ne kadar yararlı olur bilmem, iyi bir yazılım geliştirmek için yazılım bilgisi ve analitik zeka gereklidir - Eray Türkay.
Gerçekten insanı teşfik eden bir enerjin var. Ben C++ ve Sfml'le bir oyun yapmayı hayalliyordum uzum zamandır, senden aldığım gazla bir başına otururum. Mutlaka beraber bir şeyler yapalım.

Güzel bir fikir bulursak biç olmayan bir şey hemen şu an başlarım ama yorgunum 8 saat gözcü v1.9.0.0 için kod yazıyorum.

Hocam benim bir sözüm vardır ne kadar yararlı olur bilmem, iyi bir yazılım geliştirmek için yazılım bilgisi ve analitik zeka gereklidir - Eray Türkay.
Ben yazılımı açık dünya sandbox oyun olarak düşünürüm. Yani Minecraft oynamayı beceren herkes yazılım yapabilir ama uzmanlaşmak irade ister.

Ben yazılımı açık dünya sandbox oyun olarak düşünürüm.

Gibi gibi işte hayal gücü işi şahsen kendim isteyerek meslek lisesine gittim neden derseniz başka bir okulda bilgisyar öğrenemeyeceğim için bundan 4 yıl önce bilgisyarı açmasını biliyordum sadece, üniversitede okumak istemiyorum çünkü 4 yıllık yaz mühendisliği okusam hiçbir ise yaramıycak çünkü okulun öğrettiğinin 5 katını biliyorum neredeyse olay kendini geliştirmekle alakalı.

Gibi gibi işte hayal gücü işi şahsen kendim isteyerek meslek lisesine gittim neden derseniz başka bir okulda bilgisyar öğrenemeyeceğim için bundan 4 yıl önce bilgisyarı açmasını biliyordum sadece, üniversitede okumak istemiyorum çünkü 4 yıllık yaz mühendisliği okusam hiçbir ise yaramıycak çünkü okulun öğrettiğinin 5 katını biliyorum neredeyse olay kendini geliştirmekle alakalı.
Haklısın ama Türkiye'de üniversite iş başvurularında çok önemli. Bir iş başvurusunda 4 yıllık üniversite bitirmiş birisi elinde projelerde varsa senin önüne geçecektir.

Haklısın ama Türkiye'de üniversite iş başvurularında çok önemli. Bir iş başvurusunda 4 yıllık üniversite bitirmiş birisi elinde projelerde varsa senin önüne geçecektir.

Bu düşünce bir gün sona erecek, yakındır. Şirketler diplomayı bilgi olarak görmesi ayrı bir cabası. Ünilerde X bir dilin temelini veriyorlar bu kime yarıycak sağlam bilgi öğretseler o zaman sonuna kadar uni okumak isterdim ama öyle değil işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı