Maçta çok heyecanlanıyorum

Therdem

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde iyi bir oyuncuyum fakat heyecan konusunda bazı sorunlarım var, maçta yüzde yüzümü veremiyorum ve herkes hırslı, ben de öyle olmak istiyorum fakat bende heyecan oluyor genelde. Yardımcı olur musunuz rica etsem?

Arkadaşlar normalde iyi bir oyuncuyum fakat heyecan konusunda bazı sorunlarım var, maçta yüzde yüzümü veremiyorum ve herkes hırslı, ben de öyle olmak istiyorum fakat bende heyecan oluyor genelde. Yardımcı olur musunuz rica etsem?

Tek bir şey var o da soğukkanlı olacaksın. Adam gibi futbolunu oyna heyecanlanma.

Kanka bende heyecanlanıyorum fakat maçın 20 30uncu dakikasında bir anda düzeliyorum adam geçebileceğimi anlıyorum sende sakin ol arkadaşlarına iletişimli ol kafana takma hata yaptığında hemen telafi etmeye bak telafi edeceğim diye batırma ama.

Geri
Yukarı