Madde kullanan biri nasıl şikayet edilir?

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, biz okul çıkışı arkadaşımla dağa çıkmaya karar verdik (manzara için). Çimenlerin arasından geçerken bildiğiniz madde yapmışlar, kullanmışlar. Malzemeleri duruyordu. Bu durumdan çok rahatsız oldum, polise söylesek parmak izinden falan bulabilirler mi? Arkadaşım yağmur falan yağmıştır bulunmaz dedi ancak biraz araştırınca yağmur parmak izini silse de polisler bi' teknoloji sayesinde mi ne görülüyormuş. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Bilen biri yardım edebilir mi acaba ?

Son düzenleme:
Arayıp şikayet edin buraya yazmanın anlamı olmaz.
Ya hocam hiç bir şey çıkmazsa diye korkuyorum.Ama çok eminim orada madde kullanıldığına.Malzemeleri orada bırakmışlar.

Bulunabilir fakat genelde böyle şeylerin pek üstünde duracaklarını veya dikkate alacaklarını sanmıyorum pek çok kişi bildirirse olabilir.
Pek çok kişiden kastınız nedir ? (Dağ dediğim çok şehire çok yakın kısa mesafede çimenlikte)

Hocam polise direkt bildirmek yerine bu telefon numarasına detaylı görüntleri paylaşsam ?
1703453604663.png

Polise veya yetkili bir kişiye şikayet edebilirsiniz.

Hocam ben şikayet etmemenizi öneririm çünkü şu an ülke biraz sıkıntılı o maddeyi kullanan insanlar polisle yakın olabilirler, başını belaya sokabilirler ben hiçbir şeye karışmamanı öneririm, fotoğrafını atarsan değerlendirebilirim.

Hocam ben şikayet etmemenizi öneririm çünkü şu an ülke biraz sıkıntılı o maddeyi kullanan insanlar polisle yakın olabilirler, başını belaya sokabilirler ben hiçbir şeye karışmamanı öneririm, fotoğrafını atarsan değerlendirebilirim.
Tabi ki atıyorum hemen

Tabi ki atıyorum hemen
Hocam fotoğrafta pek belli olmasa da mavi haşhaş var hem de bir sürü.Ben bunların ne olduğunu bilmiyorum ancak arkadaşım bilgili af*on diye bir maddede mi ne kullanılıyormuş (doğru mu onu bile bilmiyorum) Ancak ben bu durumdan çok rahatsız olduğum için şikayet etme düşüncesindeyim.(Yakınlarda alkol şişeleri falan vardı ancak fotoğrafda çıkmamış)

Yeşil pakette de ne yazdığını hatırlamıyorum, ancak mavide mavi haş haş yazıyor. Onu bunu geçtim bir insan bu kadar şey ile ne yapabilir ki?

Dosya Ekleri

• IMG_1280.jpeg
    IMG_1280.jpeg
    552,7 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Yeşil pakette de ne yazdığını hatırlamıyorum, ancak mavide mavi haş haş yazıyor. Onu bunu geçtim bir insan bu kadar şey ile ne yapabilir ki?
[/QUOTE]
Mavi ve yeşil paketler kesin diyemeyeceğim ama benziyor. Eğer yakınlardaki alkol şişesiyse bu insanlar grup olarak gitmiş kafa yapıp dönmüş gibiler, eğer şikayet etmek istiyorsan WhatsApp ihbar hatları olduğunu biliyorum ama onlar direkt içen kafa yapmış birisi için sanırım. Gene de şansını deneyebilirsin o paketlerin fotoğrafını at eğer karakol varsa paketlerden bir kaçını ve poşetide götürebilirsiniz.

Eğer bu yer bilinen ve ekiplerin ulaşabileceği bir yerse direkt olarak karakolda bu yeri ihbar edebilirsin ama polislerimizin çok kafaya takcaklarını düşünmüyorum.

Mavi ve yeşil paketler kesin diyemeyeceğim ama benziyor. Eğer yakınlardaki alkol şişesiyse bu insanlar grup olarak gitmiş kafa yapıp dönmüş gibiler, eğer şikayet etmek istiyorsan WhatsApp ihbar hatları olduğunu biliyorum ama onlar direkt içen kafa yapmış birisi için sanırım. Gene de şansını deneyebilirsin o paketlerin fotoğrafını at eğer karakol varsa paketlerden bir kaçını ve poşetide götürebilirsiniz.

Eğer bu yer bilinen ve ekiplerin ulaşabileceği bir yerse direkt olarak karakolda bu yeri ihbar edebilirsin ama polislerimizin çok kafaya takcaklarını düşünmüyorum.
[/QUOTE]
Hocam kafaya takmazlar demişsiniz de illa ki parmak izi çıkar.Ayrıca kullanmak,satmak vb. bunlar yasal değil.Neden umursamasinlar ki ?

Tabi ki atıyorum hemen

Hocam fotoğrafta pek belli olmasa da mavi haşhaş var hem de bir sürü.Ben bunların ne olduğunu bilmiyorum ancak arkadaşım bilgili af*on diye bir maddede mi ne kullanılıyormuş (doğru mu onu bile bilmiyorum) Ancak ben bu durumdan çok rahatsız olduğum için şikayet etme düşüncesindeyim.(Yakınlarda alkol şişeleri falan vardı ancak fotoğrafda çıkmamış)

Dikkatli bakarsanız tek sıkıntı o değil,çakmak gazı bile var.

O poşetlerde farklı uyuşturucularda içmiş olabilirler bizim bilmemiz zor, eğer çok istiyorsan karakola ihbar et ilgilenirlerse ya sen o paketi getirirsin ya da seninle bir görevli gider. Dediğim gibi buraya yazarak bir şey olmaz.

Geri
Yukarı