Madenciler, Bitcoin'deki düşüş nedeniyle ekran kartlarını satmaya başladı

Beklenti için de olduğunuzu kendiniz yazmışsınız siz bekleyin eminim önce size verilir. Benim öyle beklentim yok.

Kendi düşüncelerini kendine saklaman dileğiyle genç adam. Yaşanırsa burada selamımı veririm gülüşünü de aynada kendine yaparsın.

Bilginizin olmadığı konuda saçma sapan mesaj yazıyorsunuz cevap verilmesi ve gulunmesi doğal degilmi? Selaminizi bekliyorum.
Arkadaşım bilgim olmasa yazmam. O kartları kimse almaz şuan kaç milyon ekran kartı o iş için kullanıldı. O kartlar ne olacak ? Adam satamayacak ne yapacak daha da düşecek fiyatlar. Sonra sıfırlar düşecek onlar düşünce sonra onlar daha da düşmek zorunda kalacak. Lütfen düşüncelerini kendine sakla genç adam.

Arkadaşım bilgim olmasa yazmam. O kartları kimse almaz şuan kaç milyon ekran kartı o iş için kullanıldı. O kartlar ne olacak ? Adam satamayacak ne yapacak daha da düşecek fiyatlar. Sonra sıfırlar düşecek onlar düşünce sonra onlar daha da düşmek zorunda kalacak. Lütfen düşüncelerini kendine sakla genç adam.
Kullananlar o işten para kazanıyor satamazsa işimi bırakacak yenisini alacak devam edecek. Sıfirların fiyatı neden düşsün ki? Bu durum üreticilerin işine yarıyor üretimi artırma dan fiyat seviyesini hep yukarıda tutarlar.Üstün fikirlerinizi asıl siz kendinize saklayın belki onlara inanan birileri çıkar.

Kullananlar o işten para kazanıyor satamazsa işimi bırakacak yenisini alacak devam edecek. Sıfirların fiyatı neden düşsün ki? Bu durum üreticilerin işine yarıyor üretimi artırmadan fiyat seviyesini hep yukarıda tutarlar. Üstün fikirlerinizi asıl siz kendinize saklayın belki onlara inanan birileri çıkar.

Hala ne parası? Çin kapattı bu işlemleri Türkiye elektriğe %15 zam geldi. Fiyatlar yerlerde neden hala üretsinler? Mantık?

Asya basınında çıkan haberlere göre, Tayvan'lı ikinci el eşya alım satım siteleri, kelimenin tam anlamıyla Radeon RX 470, GeForce GTX 1060 ve hatta Radeon RX 6900 XT dahil olmak üzere çeşitli ekran kartı ilanlarıyla dolup taşmış durumda. Aynı şey Çin ikinci el pazarları için de geçerli.
Ekran kartı fiyatlarına yansıması bekleniyor.
Cihazların maliyetleri ise piyasadakilerden çok daha düşük. Ancak burada önemli bir noktaya dikkat çekmek gerekiyor. Kripto madenciliğinde kullanılan bu ekran kartları, maksimum performansla 7 gün 24 saat kullanılmış durumdalar ve uzun veya kısa vadede sorun çıkarmaları kuvvetle muhtemel.
Bu kartlar toplu olarak satıldığından, satıcılar başka kripto para madencilerinin bu cazip tekliflerden yararlanacağını umuyor olabilir. Ne olursa olsun, oyuncular bu ekran kartlarından muhtemelen uzak durmak isteyeceklerdir. Bu durumun küresel ekran kartı fiyatlarına nasıl yansıyacağını ise önümüzdeki dönemde göreceğiz.

Umarım mining denen şeyin sonu gelir ve insanlar parayı bilek hakkı ile kazanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı