Madencilik için Gigabyte X570 Aorus Pro alınır mı?

Bütçe
3000

Jaess

Centipat
Daha fazla  
Selam. 3x RTX 3060 ile mining yapmayı planlıyorum, bu yüzden de Gigabyte X570 Pro almayı düşündüm. Sizce nasıl kart? Bu fiyat bandında daha iyisini bulabilir miyim mining için? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz para harcamış olursunuz. G4400 ve H110 Pro Mining alabilirsiniz.

Hocam fakat 3060'ları riser ile kullanamıyorum. Direkt anakarta bağlamam lazım bunun içinde 4.0 X4 PCI-e veya 3.0 8X PCI Express kullanmam gerekiyormuş. Bu anakart 3 tanesini de takmak için uygun oluyor fakat daha uygunu var mıdır bulamadım.

Bunu atlatan bir cihaz vardı sanırım. Sisteme monitör olarak tanıtıyordu kartları. Eğer öyle bir şey düşünmüyorsanız bu anakartı alabilirsiniz.

Bahsettiğiniz olay HDMI dummy. Onu ayrıca takmak zorundasınız zaten yoksa yine tam performansını vermiyor. Yani onu taksanız da bu riser olayını aşamıyorsunuz onu ayrıca takmak zorundasınız. Ayrıca anakartta 3060 takılı iken riser ile başka bir ekran kartı takılırsa 3060 yine anlayıp hızını düşürüyor. Anlayacağınız, 3060'lar çok nazlı kartlar. 😅

Bahsettiğiniz olay HDMI dummy. Onu ayrıca takmak zorundasınız zaten yoksa yine tam performansını vermiyor. Yani onu taksanız da bu riser olayını aşamıyorsunuz onu ayrıca takmak zorundasınız. Ayrıca anakartta 3060 takılı iken riser ile başka bir ekran kartı takılırsa 3060 yine anlayıp hızını düşürüyor. Anlayacağınız, 3060'lar çok nazlı kartlar. 😅
Anladım. O zaman başka çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı