Madencilik için havuz önerisi

Mchtdlsk

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar dostlar. Mininge başladığımdan beri 2miners kullanıyorum ve nano olarak ödeme aldığım için havuz ücreti almıyor. Fakat rigimin Mh'ı 345 olmasına rağmen mevcut hastrate devamlı dalgalanıyor, bir 400 mh üstüne çıkıyor bir 210'lara kadar düşüyor. Bu dalgalanma geliri etkiliyor ve Ethermine'ye geçme kararı aldım. Mevcut hastrate -+20 değişiklik gösteriyor. Fakat Ethermine de transfer ücretini madencilerden kesiyor ve gwei çok yüksek olduğu için ödeme alamıyorum. Önerdiğiniz havuz var mı ücretsiz veya düşük maliyetli. Hiveonpool kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz?

Anlık değerinin bu şekilde dalgalanmasında bir sorun yok ki zaten. Siz ortalamaya bakacaksınız. Ortalama hash değerinizde bir sorun yoksa sorun yok demektir. Benim ortalama hash değerim ethermine'a göre % 7 8 daha fazla 2miners'ta.
Mevcut hashrate değil de reported hash rate'a bakmanız lazım.
LHR kartlarda bazen reported hashrate değeri de doğru gözükmüyor havuzlarda. Ortalamaya bakması lazım.

Ben Nicehash kullaniyordum komisyonlardan dolayi 2miners a Nano odeme ile gectim ilk 2 gun 4 usd degerinde kazarken simdilerde 3.5 usd vermeye basladi. 3070 lhr siz kart mevcut bende degismeyi dusunuyorum aslinda ethermine a mi gecsem bilemedim.

Ben Nicehash kullaniyordum komisyonlardan dolayi 2miners a Nano odeme ile gectim ilk 2 gun 4 usd degerinde kazarken simdilerde 3.5 usd vermeye basladi. 3070 lhr siz kart mevcut bende degismeyi dusunuyorum aslinda ethermine a mi gecsem bilemedim.
Havuzla bir alakası yok ki bunun, getiriler değişiyor günlük.

Geri
Yukarı