Madencilik yaparken onboard GPU ile oyun oynamak

Wiggles

Kilopat
Daha fazla  
MSI B150M Bazooka anakart ve intel i5 skylake 6500 islemcim var. Rx 480 8gb ekran kartimla madencilik yaparken onboard ekran kartiyla oyun oynayanilir miyim? Onboard ekran karti var mi ayrica onu da bilmiyorum bile aslinda, o yuzden bilen birileri var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinizde Intel® HD 530 bulunuyor, ne oynarım derseniz de oynamanız biraz zor ve nasıl bir oyun oynayacağınıza bağlı.

MSI B150M Bazooka anakart ve intel i5 skylake 6500 islemcim var. Rx 480 8gb ekran kartimla madencilik yaparken onboard ekran kartiyla oyun oynayanilir miyim? Onboard ekran karti var mi ayrica onu da bilmiyorum bile aslinda, o yuzden bilen birileri var mi?
Olur ama zevk alamazsiniz ve ugrastiginiza bile degmez.

İşlemcinizde Intel® HD 530 bulunuyor, ne oynarım derseniz de oynamanız biraz zor ve nasıl bir oyun oynayacağınıza bağlı.
LoL aram veya tft falan oynarim en fazla hocam, maksat bos vaktimi gecirirken rx 480 durmasin kazmaya devam etsin diye dusundum.
Masaüstü sisteminizde harici ekran kartı takılıysa harici ekran kartınızı kullanamazsınız.
Evet rx 480 takili olucak ayni zamanda kazmaya devam etmesi icin. Ya da ne yapmam gerek bu islem icin tam olarak.? @eyre @156318

Sorum hâlâ güncel...

RX480 kazarken oynamayı denediniz mi? UV yapın yapmadı iseniz.

Oyunu da madenciligi de negatif etkiler dusuncesiyle hic denemedim acikcasi.

Madencilik amaciyla oc ve uv yapili.
Duyduğum kadarıyla hafif oyunlarda çok azıcık etkisi oluyormuş. Deneyin isterseniz.

Geri
Yukarı