Madencilikte hangi ekran kartı kârlı?

MiningciAGA

Picopat
Arkadaşlar merhabalar,

2-3 hafta da koyduğum paranın %12-13'ünü kar olarak döndüren bir işim var. Mining işine merak saldım şimdi de. Elektriği bedava düşünün. Elimde 4-5k bütçe var. Bunun için hangi ekran kartını tercih edeyim, bir de işlemci vs. onlara sıfırdan minimum kaç TL para yatırmam lazım? Elektrik vs. ücretsiz olduğundan kart ortalama kaç ayda kendi parasını çıkartır? Hangi havuzda kazmam en karlısı olur?

Bir kişiye bilgi paylaşmaktan kaçınıyorsunuz bu halde nasıl bilgi paylaşılmasını isteyebiliyorsunuz?
Siz de uygun görürsünüz ki Coca Cola formülünü paylaşsa piyasadan elde ettiği oran kim bilir bilmem kaç oranında azalır. -Yine ben ara sıra benim yaptığım iş ile açılan konulara cevap yazıyorum.- Ama siz burada bir bilgi paylaşsanız sizin kar oranınıza hiçbir etkisi olmayacak ki konu benim hangi işi yaptığım değil bu işi nasıl yapabileceğimdir. O yüzden konuyla alakalı cevap yazarsanız sevinirim.

Siz de uygun görürsünüz ki Coca-Cola formülünü paylaşsa piyasadan elde ettiği oran kim bilir bilmem kaç oranında azalır. -yine ben ara sıra benim yaptığım iş ile açılan konulara cevap yazıyorum.- ama siz burada bir bilgi paylaşsanız sizin kar oranınıza hiçbir etkisi olmayacak ki konu benim hangi işi yaptığım değil bu işi nasıl yapabileceğimdir. O yüzden konuyla alakalı cevap yazarsanız sevinirim.

Peki konuyu açarken
"2-3 hafta da koyduğum paranın %12-13'ünü kar olarak döndüren bir işim var. "
Bunu neden yazdın bizi sizin yaptığınız iş hiç ama hiç ilgilendirmiyor.
Ama sen bu devirde böyle kapalı yazarsan.böyle soruları hoş karşılaman lazım.
Ve ben içimden yukarıda yazına örnekle sana hiç bir bilgi yazmak gelmedi.

Ya buna benim formülüm "Bilgi hakedene verilir." diyebilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı