Madencilikte kazanç nasıl hesaplanır?

31mh ile net 60 dolar civarı kazanıyorum, 3 tane RX580 ile ayda 180 dolar gibi bir şey kazanırsınız.

Peki ya bu işten adamların karı ne oluyor? Elbette bir iş vardır bunun içinde.
31 mh ile nasıl net 60 dolar civarı kazanıyorsunuz. İmkansız böyle bir kazanç. Ben 226mh ile 350 dolar zor alıyorum aylık.

Benden 7.25 kat düşük kazıyorsunuz. Aylık 50 dolar dahi yapmıyor.

31 mh ile nasıl net 60 dolar civarı kazanıyorsunuz. İmkansız böyle bir kazanç. Ben 226mh ile 350 dolar zor alıyorum aylık.

Benden 7.25 kat düşük kazıyorsunuz. Aylık 50 dolar dahi yapmıyor.

Şu an böyle bir kazanç imkansız çünkü ETH çok fena çakıldı. Ancak ETH 4000 dolar iken çok rahat 60 dolar kazanıyorum çok istiyorsanız Ethermine da ödeme kanıtlarını atayım?

Kar şu an bayağı düştü, 37 mhs verir 3060. Elektrikten sonra 35 dolar bırakıyor şu an.

ETH şu an çok feci çakıldı tamamda, benim 1660 Ti şu an ayda 48 dolar bırakıyor onun 13 doları elektrik mi yani 😂. Bir de benimki 1660 Ti sen bunu 3060'a göre hesapla. Bir de ETH yeniden yükselecek büyük ihtimalle ETH olarak tutup yükselince satılabilir. Ve LHR kart olsa bile iki coin kazarak daha çok kar edebilir.

ETH şu an çok feci çakıldı tamamda, benim 1660 Ti şu an ayda 48 dolar bırakıyor onun 13 doları elektrik mi yani 😂. Bir de benimki 1660 Ti sen bunu 3060'a göre hesapla. Bir de ETH yeniden yükselecek büyük ihtimalle ETH olarak tutup yükselince satılabilir. Ve LHR kart olsa bile iki coin kazarak daha çok kar edebilir.
Araştırma yapacak kadar kapasiteniz yok mu gerçekten, girip bir bakın. Elektrik tüketimini hesaplama yeteneğiniz olmayabilir ona bir şey diyemem, bunu sizin için yapan siteler var onları kullanaiblirsiniz :)

Araştırma yapacak kadar kapasiteniz yok mu gerçekten, girip bir bakın. Elektrik tüketimini hesaplama yeteneğiniz olmayabilir ona bir şey diyemem, bunu sizin için yapan siteler var onları kullanaiblirsiniz :)

Hadi o kadar elektrik tüketsin, siz 3060 ayda elektrik çıkmadan ne kadar getirdiğini hesapladınız? Çok merak ediyorum çünkü 😂.

Geri
Yukarı