Madencilikte RTX 3070 ile düşük getiri

Tükenmeniz dileği ile ne demek kardeşim ? Ben aslan gibi parasını veriyorum satın alıyorum bu kartı istediğim şekilde de kullanırım. Herkes istediği şekilde parasını verdiği ürünün üstünde tasarruf etme hakkına sahiptir.Sanki benimle birlikte çalıştı da aldı birde millete laf söylüyor.

Tükenmeniz dileği ile ne demek kardeşim ? Ben aslan gibi parasını veriyorum satın alıyorum bu kartı istediğim şekilde de kullanırım. Herkes istediği şekilde parasını verdiği ürünün üstünde tasarruf etme hakkına sahiptir.Sanki benimle birlikte çalıştı da aldı birde millete laf söylüyor.
imzanızda görüyorum ki 3070 kullanıyorsunuz bende aynı şekilde 3070 ve 60 hash alıyorum ama binace de günlük 0.0022 civarı kazıyorum ortalama ederi 20TL çok az değilmi sizde nasıl acaba değerler?

İmzanızda görüyorum ki 3070 kullanıyorsunuz bende aynı şekilde 3070 ve 60 hash alıyorum ama binace de günlük 0.0022 civarı kazıyorum ortalama ederi 20TL çok az değil mi sizde nasıl acaba değerler?

Ethereum düşüşte fakat yine de 20 TL almanız hiç normal değil ben minimum 37 lira civarı alıyorum Binanca Pool'da da aynı alıyordum şu an Ethermine'deyim orada da 40 alıyorum şu an. Ethermine her türli karlı.

Ethereum düşüşte fakat yine de 20 TL almanız hiç normal değil ben minimum 37 lira civarı alıyorum Binanca Pool'da da aynı alıyordum şu an Ethermine'deyim orada da 40 alıyorum şu an. Ethermine her türli karlı.
Günlük ortalama ne kadar ETH kazıyorsunuz acaba? şimdi $ ve TL ile konuşmak yanlış olur sürekli değişken oluyor.

Geri
Yukarı