Madencilikten Önce/Sonra Ekran Kartı Fiyatları

1516628059395.jpg

Bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Nvidia bu konu hakkında girişimlere başlamış. Galiba bir kişi en fazla 2 tane ekran kartı alabilecekmiş ama uygulanacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2017 Nisan ayında MSI GTX 1080 Gaming X'i Hepsiburada indirimiyle 2005TL'ye aldım. Yanında 2 oyun kodu gönderdiler. 80+80 onları sattım. Kart bana 1845TL'ye geldi. Şimdi o paraya GTX1060 zor alınıyor.

İnternet'te güzelim rgb aydınlatmalı gaming ekran kartlarını meyve sebze kasalarına oturtup rig yaptım diyen dayıları görünce üzülme ile sinir arasındaki krizlere giren bir tek ben miyim?

Nvidia'nın kendi sitesinde ekran kartı stoku yok zaten, 3gb 1060 alacaktım yeni sistem için 1000 tl civarlarındaydı şu an 1800,1900 arası 2 adet alabilirdim şu ekran kartından...

Aboovv fiyatlar ne olmuş öyle? Allah PC'ci kardeşlerime yardım etsin.

Konsolcu olarak üstünüze toprak atabilirim. 1050 Ti'a ben çöp gözüyle bakıyordum, şimdi kral olmuş :).

Geçen yaz MSI GTX 1080 Ti Sea Hawk X alma planlarım vardı 3.600 liraydı bir ay daha beklerim nasıl olsa bunlarla mining yapan yok yükselmez dedim demez olaydım. Neyse ki elimi çabuk tutup ikinci RX 480'i ucuza alıp toplam 2.500 Lira maliyete Crossfire yaptım, beni 2080 Ti çıkana kadar götürür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı