Madison vs cort

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elektro gitaa yeni başlıyorum ve gitar bulma sürecindeyim. Sizce 2. el Cort X1 mi sıfır madison mu?
Guns n roses, Queen ve AC/DC çalmak istiyorum.

2000 TL'ye kadar bütçem var, önerebileceğiniz başka gitarlar varsa bekliyorum. Teşekkürler.

2. el Cort x2 buldum ama rengi değiştirilmiş çok hoş gözüküyor gerçekten birde aktif manyetik takılı. Fiyatı da 1700 TL çok ucuz sebebini anlayamadım. Aktif manyetik olması bir dezavantaj sayılır mı? Çalmak istediğim grupları yukarıda belirttim.
Tekrar 2. el bir Cort x1 buldum gayet temiz gözüküyor sadece telleri değişecek.
Bir fikir verebilirseniz çok iyi olur, kararsız kaldım.

2. el Cort x2 buldum ama rengi değiştirilmiş çok hoş gözüküyor gerçekten birde aktif manyetik takılı. Fiyatı da 1700 TL çok ucuz sebebini anlayamadım. Aktif manyetik olması bir dezavantaj sayılır mı? Çalmak istediğim grupları yukarıda belirttim.
Tekrar 2. el bir Cort x1 buldum gayet temiz gözüküyor sadece telleri değişecek.
Bir fikir verebilirseniz çok iyi olur, kararsız kaldım.
Aktif manyetiklerle Metal tonlarını daha doygun ve sert alabilirsiniz. Aslında aktif manyetik olması Hard Rock ve Metal çalmak isteyen birisi için daha iyi fakat Modifiyeye girmiş bir Cort X2 için fiyat bana çok uygun geldi. 2 Ürünün de linki var mı inceleyelim bi'?

Cort X1 ve X2 gibi canavarlar varken Madison alınmaz.:)

Aktif manyetiklerle Metal tonlarını daha doygun ve sert alabilirsiniz. Aslında aktif manyetik olması Hard Rock ve Metal çalmak isteyen birisi için daha iyi fakat Modifiyeye girmiş bir Cort X2 için fiyat bana çok uygun geldi. 2 Ürünün de linki var mı inceleyelim bi'?

Cort X1 ve X2 gibi canavarlar varken Madison alınmaz.:)
Cort x2 Cort Guitars Renksiz Müzik Aletleri Az Kullanılmış Online Satın Al

Cort x1 Diğer Siyah Müzik Aletleri Az Kullanılmış Online Satın Al

Buyrun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı