Mafia 1 benzeri oyun tavsiyesi

Charkue

Centipat
Selam, an itibarıyla Mafia 1 Definitive Edition'u bitirdim. Oyunun ikinci ve üçüncü serisini de daha önceden oynadım zaten. Oynadığım oyunlardan hiçbiri bu üç oyun kadar sarmadı. Grafikleri güzel, hikayesi anlamlı ve güzel bir oyun önerebilir misiniz? Witcher 3 önermezseniz sevinirim, daha kaç kere oynayacağım ya? 😅

Mafia benzeri bir Türk oyunu vardı. Adını hatırlarsam atacağım.
Selam, an itibarıyla Mafia 1 Definitive Edition'u bitirdim. Oyunun ikinci ve üçüncü serisini de daha önceden oynadım zaten. Oynadığım oyunlardan hiçbiri bu üç oyun kadar sarmadı. Grafikleri güzel, hikayesi anlamlı ve güzel bir oyun önerebilir misiniz? Witcher 3 önermezseniz sevinirim, daha kaç kere oynayacağım ya? 😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buna da bakabilirsin.

Benzeri oyunlara bende bakmıştım fakat eşdeğer kalitede oyun bulamamıştım. Sleeping Dogs olabilir mafya-polisiye tarzı bir hikayesi olması lazım. Dövüş mekanikleri çeşit çeşit ve keyif verici.

Oyunu buldum, adı Pusu Uyanış.
Grafikleri güzel demiştim, ayrıyeten Pusu'yu biliyorum güzel oyundur kendisi.
Benzeri oyunlara bende bakmıştım fakat eşdeğer kalitede oyun bulamamıştım. Sleeping Dogs olabilir mafya-polisiye tarzı bir hikayesi olması lazım. Dövüş mekanikleri çeşit çeşit ve keyif verici.
Zamanında Sleeping Dogs oynayıp beğenmemiştim, sanırım şimdi bir şans daha verme zamanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı