R9 7900 için anakart, RAM ve güç kaynağı önerisi

İsterseniz şimdilik böyle kalsın. Eğer PSU çok zamlanırsa buraya beni etiketleyerek yazın. Bütçenize uygun olanı bulalım.

Çok teşekkür ederim hocam belki bir ay sonrayada kalabilir RAM ve anakartı not aldım sonraki aya kalır gibi belki de 2 ay o zaman sizin kapınızı bir daha çalarım sağ olun.

@Loyalty571 yeniden merhaba, bayram indiriminde tüm parçaları sipariş edeceğim ve elimdeki Galax RTX 4070'i sattım 2000 TL kârla. Süper modelini alacağım. Şu anki fiyatlara göre sizden öneri isteyeceğim. 6-5 bin arası anakart Wi-Fi benim için fark etmez kırık laptopumda Wi-Fi kartı vardı, PSU için ise modüler veya yarımodüler bir şey önerebilir misiniz onun içinde 4000 Max düşünüyorum. Bayram indirimiyle en az %20 indirim olacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mematigüleken

İşlemci 7900x mi? @Mematigüleken

@Mematigüleken

İşlemci 7900X mi? @Mematigüleken

Sağ olun, X olmayan modeli.

RAM'leri RGB olmayan versiyonunu alacağım, çok teşekkürler hocam. Testleri topladıktan sonra paylaşacağım.

RAM'leri RGB olmayan versiyonunu alacağım, çok teşekkürler hocam. Testleri topladıktan sonra paylaşacağım.
Ben de RGB sevmiyorum. Bundan bahsediyorsunuz sanırım: https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...5u6000c3016g-clabk-ddr5-fiyati,556613121.html

O PSU şu an indirimde. Normalde 5000 TL üzeriydi o PSU. İşlemcinizi sormamın sebebi 7950x'te b650 anakartlar çok ısınıyor. 7900 olduğu için sorun olacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Ben de RGB sevmiyorum. Bundan bahsediyorsunuz sanırım: https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...5u6000c3016g-clabk-ddr5-fiyati,556613121.html

O PSU şu an indirimde. Normalde 5000 TL üzeriydi o PSU. İşlemcinizi sormamın sebebi 7950X'te B650 anakartlar çok ısınıyor. 7900 olduğu için sorun olacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Evet RGB olmayan dediğim buydu. O zaman o PSU için bir alternatif daha önerebilir misiniz?
Zaten bayramda indirime girecek sıkıntı yokta fazla seçenek olması güzel olur.

Evet RGB olmayan dediğim buydu. O zaman o PSU için bir alternatif daha önerebilir misiniz?
Zaten bayramda indirime girecek sıkıntı yokta fazla seçenek olması güzel olur.

Stok bitene kadar fiyat, büyük ihtimalle değişmez. Eğer stok bitmişse beni yine etiketleyin. Anında size bir tane bulur, yazarım.

Anakart sıkıntılı diyenler var. ASUS yerine Gigabyte B650M k alsam olur mu?
@Mematigüleken

İşlemci 7900x mi? @Mematigüleken

Yeni konular

Geri
Yukarı