Mafia 1 çok mu zor?

Daha oyunun başlarındayım ama polisler cidden çok can sıkıyor. Zaten araba sürmek işkence gibi. Büyük ihtimal oyunun çeyreğine gelmeden bırakacağım.

An itibariyle o meşhur yarış görevine geldim. Daha oyunun başında mıyım?

İlk başta görevi kolay zorlukta oynamayı 5 kere denedim hepsinde başarısız oldum. Bende mecburen çok kolay zorluğa alıp bitirdim görevi. Çok kolay zorlukta bile yarış 10 dakika sürdüğü için sıkıldım. NFS oyunlarında bile yarış 10 dakika sürmüyor yahu 😂

Son düzenleme:
Hayatımda bu kadar zor bi oyun oynamamıştım. Oyun zaten %85 araba ile ilgili... Bi görevde baya ilerliyorum adamları öldürüyorum felan sonra biri arkamdan gelip vuruyor oyun en başa dönüyor yani gerçekten başladığıma pişman oldum.

Eski bir oyun olduğu için mekanikler zor gelebilir. Casual diye tabir ettiğimiz oyuncu kitlesi için her şey zor.
Mesela forumda Witcher 1 oynamadan geçmek için soranlar çok oluyor. İki kere oynadım. Oyunun mekanikleri bence de beş para etmez. Ama hikayesini Witcher 2 ve 3 göre çok daha iyi buluyorum.
Uzun zaman sonra Witcher 1 hakkında benimle aynı düşünen birini buldum. Yazmayı kaçırmam...

Yeni konular

Geri
Yukarı