Mafia 1 çok mu zor?

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
2 yıldır Mafia 1 oynamayı düşünüyorum ama oyunun yorumlarına baktığımda herkes oyunun zorluğundan şikayetçi. Ben de zor oyun sevmediğimden dolayı oyuna başlayıp yarım bırakmaktan korkuyorum. Sizce oyun çok mu zor? Yani bir görevi 5-6 kere tekrar etmem gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle zor olduğuna katılmıyorum. Hatırladığım kadarıyla sadece yarış görevi zordu. Onu da bugün oynasam o kadar da zorlanacağımı düşünmüyorum.
Aklıma direk bu video geldi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun zor değil sadece sinir bozan saçma sapan şeyler var. Mesela bir yerden bir yere gitmek tam bir işkence. Arabalar çok yavaş normalindende yavaş mekanikler tamamen berbat ötesi. Mekanikler kötü olduğundan oyun zor geliyor. Size tavsiyem oynamayın hikayesini öğrenin Mafia 2’den başlayın.

Eski bir oyun olduğu için mekanikler zor gelebilir. Casual diye tabir ettiğimiz oyuncu kitlesi için her şey zor.
Mesela forumda Witcher 1 oynamadan geçmek için soranlar çok oluyor. İki kere oynadım. Oyunun mekanikleri bence de beş para etmez. Ama hikayesini Witcher 2 ve 3 göre çok daha iyi buluyorum.

Oyun zor değil sadece sinir bozan saçma sapan şeyler var. Mesela bir yerden bir yere gitmek tam bir işkence. Arabalar çok yavaş normalindende yavaş mekanikler tamamen berbat ötesi. Mekanikler kötü olduğundan oyun zor geliyor. Size tavsiyem oynamayın hikayesini öğrenin Mafia 2’den başlayın.
Mafia 2'yi bitirdim zaten. Bu aralar boşlukta olduğum için Mafia 1'ide oynamak istiyorum.

Mafia 2'yi bitirdim zaten. Bu aralar boşlukta olduğum için Mafia 1'ide oynamak istiyorum.
Tamam işte oynadıysan bir bölümde Joe ile gidip birisini öldürüyorsun adam bahçe suluyor. İşte o sahne Mafia 1’in final sahnesi yani öldürülen kişi bizlerin Mafia 1’de canlandırdığımız karakter. Mafia 2’de hain olarak geçiyor. Oyun arasındaki tek bağlantı bu benim bildiğim aslında oynamasanda olur çok eski bir oyun.
Oynayıp bitirmiştim önceden dedim tekrar açıp oynayayım. Delirtti 3. bölümde sildim. :)

Ek olarak Mafia 1’deki konu şimdiki mekanikler ile tekrardan yapılsa muhteşem bir oyun çıkardı ortaya. Hikaye sağlam. 2’de öyle.
En sevdiğim oyundur Mafia 2 üç kez bitirdim hala oynuyorum serbest gezinti yaması ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia 1 efsane bir oyun bana çok zor gelmişti çıldırıyodum oyun başında ama sonradan çerez gibi çok basit bir oyun oldu sanada öyle olur muhtemel. şimdiden keyifli oyunlar ve hayırlı ramazanlar. :)

Harbi sürpriz bozan komutunu kullanın. @Melih ALBAYRAK

Screenshot.png

Yeni konular

Geri
Yukarı