Mafia 1 DE alınır mı?

Özgür Kara

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Epic 60 TL'lik indirim kuponunu vermeye başladı. Yalnız şöyle bir durum var ki 80 TL üzeri olan oyunların bir kısmını ya daha önce oynadım bir kısmı da ilgimi çeken oyunlar değil. Gözüme kestirdiğim aralarında Mafia Definitive Edition oldu. Normal fiyatı 194 lira kuponla birlikte 134 liraya geliyor ve ben bu oyunu daha önce oynamadım. Sizce bu oyun bu paraya değer mi, değmez ise bu kupon hangi oyunlar ile değerlendirilmeli? Aşağıya daha önce aldığım oyunları yazıyorum:
RDR-2.
AC: Odyssey.
Far Cry 5: Gold Edition.
Control.
Metro: Exodus.
Ve bedava verilen tüm oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eski versiyonu daha iyi. Atmosfer falan, ciddiyim, ikisini de oynadım. Hem de daha ucuz.
Steam'den eski versiyon alınabilir, fakat o sürümde de kayıt noktalarında can da kaydediliyor. Beni en çok zorlayan nokta o oldu. Zor oyunlara alışık değilse trainer kullanmalı.

Ben araba sürmek dışında geri kalanını beğenmedim. RDR2 al sana çok çok keyifli bir 50-60 saat geçirtecektir eminim.

Ben araba sürmek dışında geri kalanını beğenmedim. RDR2 al sana çok çok keyifli bir 50-60 saat geçirtecektir eminim.
O listesini yaptığım oyunlar zaten daha önce oynadığım oyunlar hocam. Görmediniz galiba daha önce aldığım ve oynadığım oyunlar listesini. Ben o listedekilerin dışında bir oyun tavsiyesi istiyorum aslında.

O listesini yaptığım oyunlar zaten daha önce oynadığım oyunlar hocam. Görmediniz galiba daha önce aldığım ve oynadığım oyunlar listesini. Ben o listedekilerin dışında bir oyun tavsiyesi istiyorum aslında.
Özür dilerim hocam, görmemişim. Kusura bakmayın.
O zaman Death Stranding alın. Mafia'dan daha iyi vakit geçirteceğine eminim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı