Mafia 1: Definitive Edition alınır mı?

Merhaba, oyun remake olarak 28 Ağustos'ta tekrar geri gelecek. Mafia 1'i halihazırda oynamayanlar için güzel bir fırsat. Fakat oyunun ön sipariş fiyatını görünce insanın tekrar orijinal Mafia 1'i oynayası geliyor. Mafia 1: Definitive Edition için 259 ₺ verir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vito angelo muydu neydi ana karakterin adı. Çok küçük yaşta oynamıştım bu oyunu sonu beni hüzüne ve dehşete düşürmüştü "bence" gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir Mafia 1. ama bu fiyata almam.
Vito Scaletta :) Bence, en iyisi 2. Oyunu. 1. Hikaye bazlı ve zamanına göre çok iyi. 2. Oyun zamanına göre grafikleri ve hikayesi muazzam ayrıca fiziği de. 3. Oyun tam bir çöp.

Şimdi bir soru soracağım arkadaşlar Mafia 2 vardı bende çok önceden alıp bitirmiştim. Onun yenilenmiş hali 199 lira hesabıma direk eklenmiş. Bu Mafia 1'e sahip olanlarda Mafia 1 içinde gerçekleşti mi? Özellikle Mafia 1 için bu sorum. Ama 3.oyuna sahip olanlarda yazarsa sevinirim.

Şimdi bir soru soracağım arkadaşlar Mafia 2 vardı bende çok önceden alıp bitirmiştim. Onun yenilenmiş hali 199 lira hesabıma direk eklenmiş. Bu Mafia 1'e sahip olanlarda Mafia 1 içinde gerçekleşti mi? Özellikle Mafia 1 için bu sorum. Ama 3.oyuna sahip olanlarda yazarsa sevinirim.
Evet bunu bende soracaktım. Mafia 1'e sahip olanlar şu an Mafia 1: Definitive Edition'a sahip mi?

Son düzenleme:
Evet bunu bende soracaktım. Mafia 1'e sahip olanlar şu an Mafia 1: Definitive Edition'a sahip mi?

Mafia 1, 2 ve 3 hepsi ekliydi hesapta. Mafia 2 ve 3 Definitive Edition otomatik gelmiş. Ancak Mafia 1 ile ilgili bir değişiklik yok. İlave olarak Mafia 3 Definitive Edition giriş ekranında Mafia 1 satın al yazıyor. Büyük ihtimal onu parayla satmayı planlıyorlar diye düşünüyorum.

Mafia 1, 2 ve 3 hepsi ekliydi hesapta. Mafia 2 ve 3 Definitive Edition otomatik gelmiş. Ancak Mafia 1 ile ilgili bir değişiklik yok. İlave olarak Mafia 3 Definitive Edition giriş ekranında Mafia 1 satın al yazıyor. Büyük ihtimal onu parayla satmayı planlıyorlar diye düşünüyorum.
Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı